Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.11.2001Äriregister
- Aadress
- RajamõisaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5036980Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100732757MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiNC
Sünniaeg 1954 · tegelik kasusaaja alates 01.10.2018
Tegelik kasusaaja
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109 290 € | 678 € | 184 102 € | €552k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 100 620 € | 46 354 € | 183 423 € | €521k | 2 | 28.06.2024 |
| 2022 | 103 382 € | 31 312 € | 137 069 € | €490k | 2 | 09.08.2023 |
| 2021 | 116 260 € | 21 476 € | 105 757 € | €573k | 1 | 12.10.2022 |
| 2020 | 48 403 € | −36 428 € | 84 281 € | €590k | 1 | 11.03.2022 |
| 2019 | 90 902 € | 9124 € | 120 709 € | €589k | 2 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 27 133 € | 4315 € | 2340 € | 2 |
| 2025 | 124 663 € | 20 999 € | 12 408 € | 2 |
| 2024 | 112 065 € | 15 415 € | 11 712 € | 3 |
| 2023 | 109 996 € | 15 958 € | 11 243 € | 3 |
| 2022 | 105 381 € | 9609 € | 6357 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €27k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €32k | €31k | €28k | €33k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €6k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €2k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €28k | €23k | €28k | €33k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €26k | €23k | €35k | €26k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €4k | €6k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €16k | €36k | €16k | €37k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €4k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Toetused (8 · €54k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
11 327 €
PRIAEU/EAFRD2024
8515 €
PRIAEU/EAFRD2024
2426 €
PRIAEU/EAFRD2024
1834 €
PRIAEU/EAFRD2024
375 €
PRIAEU/EAFRD2023
17 417 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
7937 €
PRIAEU/EAFRD2023
3962 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded29.11.2025
Muutmiskanne
Ä 40013546 / 9 · Olek: Jõustunud
29.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40013546 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40013546 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
07.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
20.07.2018
Muutmiskanne
Ä 40013546 / 6 · Olek: Jõustunud
20.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40013546 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.03.2012
Muutmiskanne
Ä 40013546 / 4 · Olek: Jõustunud
21.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40013546 / M3 · Olek: Jõustunud
27.11.2009
Muutmiskanne
Ä 13546 / 3 · Olek: Jõustunud
27.11.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.11.2009
Muutmiskanne
Ä 13546 / M2 · Olek: Jõustunud
12.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 13546 / 2 · Olek: Jõustunud
28.10.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 13546 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.02.2002
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
04.02.2002
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
28.01.2002
Märkus
Kanne nr 2
29.11.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Sulev ReeloJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Aktsiaselts AGDECK
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Aktsiaselts TOILA SANATOORIUM
Nõukogu liige
Mittetulundusühing TOILA-ONTIKA MEREKUURORT
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing BOI-DET
Asutaja
Ranna Varad OÜ
Juhatuse liige
Saxon Arendus OÜ
Juhatuse liige
SR Anleger OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutaja
Toiland Vara OÜ
Osanik 20%Juhatuse liige