Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.01.2004Äriregister
- Aadress
- Hobujaama tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.viruhambakliinik.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6602302Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86231 — HambaraviÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiOÜ Viru Hambakliinik on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 4 h tagasi viruhambakliinik.ee1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 048 874 € | 76 841 € | 116 086 € | €311k | 21 | 12.08.2025 |
| 2023 | 1 172 932 € | 98 065 € | 104 737 € | €267k | 22 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 183 599 € | 29 660 € | 87 556 € | €282k | 24 | 24.07.2023 |
| 2021 | 953 524 € | 41 922 € | 135 637 € | €343k | 22 | 31.08.2022 |
| 2020 | 919 078 € | 80 440 € | 186 698 € | €342k | 27 | 26.07.2021 |
| 2019 | 1 183 568 € | 53 170 € | 146 121 € | €458k | 30 | 31.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 67 445 € | 68 129 € | 26 |
| 2025 | — | 226 912 € | 232 619 € | 26 |
| 2024 | — | 240 398 € | 242 190 € | 26 |
| 2023 | — | 272 075 € | 273 633 € | 26 |
| 2022 | — | 265 244 € | 267 935 € | 33 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €67k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €68k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 26 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €62k | €57k | €52k | €56k |
| Tööjõumaksud 2025 | €63k | €58k | €54k | €58k |
| Töötajaid 2025 | 28 | 28 | 28 | 26 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €60k | €64k | €40k | €76k |
| Tööjõumaksud 2024 | €62k | €64k | €42k | €75k |
| Töötajaid 2024 | 26 | 26 | 25 | 26 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €77k | €73k | €62k | €61k |
| Tööjõumaksud 2023 | €75k | €72k | €65k | €61k |
| Töötajaid 2023 | 33 | 29 | 26 | 26 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €63k | €63k | €69k | €70k |
| Tööjõumaksud 2022 | €62k | €65k | €71k | €71k |
| Töötajaid 2022 | 33 | 34 | 32 | 33 |
Kommertspandid (1 · €480k)
Äriregister kommertspandid#2Kehtiv
480 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 17.06.2014 · kehtiv
Ajalugu (44)
Äriregister kanded11.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10077483 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10077483 / 18 · Olek: Jõustunud
06.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 16
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10077483 / 17 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 15
Näita ülejäänud 39 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10077483 / 16 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 14
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10077483 / 15 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 13
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10077483 / 14 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 12
17.06.2014
Kommertspandi kustutamiskanne
K 10077483 / 12 · Olek: Jõustunud
17.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 10077483 / 13 · Olek: Jõustunud
17.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 3
17.06.2014
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 2
04.03.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10077483 / 11 · Olek: Jõustunud
04.03.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 11
20.12.2012
Märkus
Ä 10077483 / 10 · Olek: Jõustunud
20.12.2012
Märkus
Kanne nr 10
12.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10077483 / 9 · Olek: Jõustunud
12.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 9
11.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10077483 / M5 · Olek: Jõustunud
03.12.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10077483 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
13.06.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 10170454 · Olek: Jõustunud
13.06.2012
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 77483 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 77483 / M3 · Olek: Jõustunud
28.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 77483 / M4 · Olek: Jõustunud
04.08.2006
Muutmiskanne
Ä 77483 / 6 · Olek: Jõustunud
04.08.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.07.2006
Muutmiskanne
Ä 77483 / M2 · Olek: Jõustunud
05.05.2006
Muutmiskanne
Ä 77483 / 5 · Olek: Jõustunud
05.05.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.11.2005
Muutmiskanne
Ä 77483 / 4 · Olek: Jõustunud
01.11.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.04.2005
Muutmiskanne
Ä 77483 / M1 · Olek: Jõustunud
28.03.2005
Muutmiskanne
Ä 77483 / 3 · Olek: Jõustunud
28.03.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.11.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.11.2004
Muutmiskanne
Ä 77483 / 2 · Olek: Jõustunud
30.01.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
29.01.2004
Esmakanne
Ä 77483 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Omanikukonto: Tarmo MarrandiJuhatuse liige, Osanik 80% · 7 muud ettevõtet
Foorumi Hambakliinik OÜ
Osanik 25%
Lasnamäe Hambakliinik OÜ
Osanik 90%Juhatuse liige
Merkel Holding OÜ
Osanik 40%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Milaan OÜ
AsutajaOsanik 33%Juhatuse liige
OÜ CARDENS
Osanik 45%Juhatuse liige
OÜ TT Dental
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liigeAsutaja
Viru Hambalabor OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Omanikukonto: Tambet TähepõldOsanik 10% · 1 muu ettevõte