Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.03.2004Äriregister
- Aadress
- Teatri väljak 1-116, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10143 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5153383Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100934115MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiPE
Prospera Eesti OsaühingVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 03.03.2004
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 2 h tagasiTehnoloogiad
TehnoloogiadDomeenid (1)
manutent.ee
Veebilehte ei õnnestunud analüüsida (fetch failed)Telia Eesti ASEIS WHOIS
Veebilehte ei õnnestunud analüüsida (fetch failed).
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€265kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-226kviimane
€200k€-150k€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 264 778 € | −225 996 € | 4 731 197 € | €5.7m | 2 | 31.12.2025 |
| 2023 | 55 002 € | 190 995 € | 633 646 € | €955k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 61 817 € | 101 092 € | 442 651 € | €605k | 1 | 27.07.2023 |
| 2021 | 47 007 € | −32 627 € | 341 559 € | €537k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 39 145 € | −8296 € | 374 186 € | €590k | 1 | 29.06.2021 |
| 2019 | 56 358 € | −35 397 € | 382 482 € | €648k | 1 | 26.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 51 292 € | 8617 € | 6220 € | 1 |
| 2025 | 201 241 € | 30 048 € | 24 426 € | 1 |
| 2024 | 119 807 € | 14 734 € | 13 130 € | 1 |
| 2023 | 1 655 165 € | 0 € | 3508 € | 1 |
| 2022 | 62 261 € | 1523 € | 3169 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €51k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €51k | €59k | €46k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €7k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €7k | €5k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €13k | €24k | €34k | €49k |
| Riigimaksud 2024 | 831 € | €4k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | 913 € | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €14k | €13k | €1.6m | €12k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 859 € | 883 € | 883 € | 883 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €12k | €14k | €23k | €13k |
| Riigimaksud 2022 | 790 € | 733 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 733 € | 812 € | 812 € | 812 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kinnistud (10 · 5,26 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 3 päeva tagasiLaratsi, Läbara küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%80701:003:0592#2242934
3,74 ha
Kinnistusraamatust →Lubja tee 2, Lubja küla, Viimsi vald, Harju maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%89001:010:2564#10195002
7927 m²
Kinnistusraamatust →Estonia pst 7 // Teatri väljak 1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond× 4
3708 m²
Kinnistusraamatust →Estonia pst 5a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond× 2
1778 m²
Kinnistusraamatust →Roosikrantsi tn 4c, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%78401:107:0760#3093401
1281 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Kauba tn 2, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiÄrimaa 100%34901:007:0030#234
474 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 12.05.2026Maksuvõlg kasvas+1971 € (kokku 1971 €)
2025
- 31.12.2025Lisati tegelikuks kasusaajaks
- 31.12.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 264 778 €
- 06.11.2025Sai osanikuksMärt Vooglaid · · 100 %
- 06.11.2025Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)2×ava ›
- Ä 10078224 / 18 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 18 · kanne
- 18.03.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 10078224 / 17 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 17 · kanne
2024
- 01.07.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 55 002 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Märt VooglaidJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet