Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.02.2005Äriregister
- Aadress
- Liiva tn 4, Ülde küla, Põhja-Sakala vald, 70411 Viljandi maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43222 — Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101144137MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 984500A71NB0Q7IABB45 · väljastatud 08.05.2024GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOM
Osaühing Munga ÕigusbürooJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10441656 · asutaja alates 27.01.2005
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 473 449 € | 97 871 € | 386 156 € | €856k | 16 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 965 420 € | −240 242 € | 288 285 € | €576k | 16 | 16.07.2024 |
| 2022 | 2 749 588 € | 77 229 € | 528 527 € | €799k | 16 | 11.08.2023 |
| 2021 | 2 348 188 € | −75 661 € | 451 298 € | €797k | 15 | 23.09.2022 |
| 2020 | 2 002 909 € | 36 379 € | 526 958 € | €797k | 14 | 30.08.2021 |
| 2019 | 1 680 891 € | 14 031 € | 490 579 € | €766k | 13 | 04.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 342 359 € | 78 505 € | 56 366 € | 17 |
| 2025 | 3 078 869 € | 459 138 € | 215 123 € | 17 |
| 2024 | 2 528 725 € | 340 512 € | 191 364 € | 15 |
| 2023 | 2 041 229 € | 293 734 € | 184 490 € | 15 |
| 2022 | 2 780 071 € | 327 740 € | 170 441 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €342k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €79k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €56k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 17 | — | — | — |
| Käive 2025 | €624k | €725k | €897k | €833k |
| Riigimaksud 2025 | €74k | €120k | €138k | €127k |
| Tööjõumaksud 2025 | €47k | €49k | €62k | €57k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 17 | 17 | 17 |
| Käive 2024 | €351k | €601k | €812k | €764k |
| Riigimaksud 2024 | €71k | €48k | €118k | €103k |
| Tööjõumaksud 2024 | €56k | €42k | €46k | €48k |
| Töötajaid 2024 | 16 | 16 | 16 | 15 |
| Käive 2023 | €329k | €279k | €764k | €669k |
| Riigimaksud 2023 | €61k | €48k | €69k | €116k |
| Tööjõumaksud 2023 | €46k | €51k | €34k | €54k |
| Töötajaid 2023 | 16 | 16 | 15 | 15 |
| Käive 2022 | €430k | €415k | €841k | €1.1m |
| Riigimaksud 2022 | €39k | €41k | €73k | €175k |
| Tööjõumaksud 2022 | €27k | €22k | €51k | €71k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 16 | 16 | 16 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiToetused (1 · €18k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
18 099 €
Riigihanked (11 · €1.8m)
Riigihangete register · 1 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 31.08.2023 | Aktsiaselts Viljandi Veevärk | 289 773 € | |
| 30.03.2023 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 12 000 € | |
| 11.02.2023 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 194 400 € | |
| 24.01.2023 | osaühing Sindi Vesi | 45 000 € | |
| 02.08.2022 | Aktsiaselts Viljandi Veevärk | 185 407 € |
Näita ülejäänud (6)
| 08.03.2022 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 249 900 € | |
| 03.01.2022 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 38 000 € | |
| 08.04.2020 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 69 699 € | |
| 16.05.2018 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 478 800 € | |
| 19.01.2018 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 41 140 € | |
| 08.01.2018 | aktsiaselts PÄRNU VESI | 205 170 € |
Ajalugu (29)
Äriregister kanded01.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30020369 / 13 · Olek: Jõustunud
01.12.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 13
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30020369 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30020369 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 24 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30020369 / 11 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30020369 / 10 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30020369 / 9 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
21.10.2016
Muutmiskanne
Ä 30020369 / 8 · Olek: Jõustunud
21.10.2016
Muutmiskanne
Ä 30020369 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.08.2011
Muutmiskanne
Ä 30020369 / 7 · Olek: Jõustunud
22.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.09.2009
Muutmiskanne
Ä 20369 / 6 · Olek: Jõustunud
08.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2009
Muutmiskanne
Ä 20369 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 20369 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.10.2008
Muutmiskanne
Ä 20369 / 4 · Olek: Jõustunud
28.10.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.06.2007
Muutmiskanne
Ä 20369 / 3 · Olek: Jõustunud
08.06.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.03.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.03.2005
Muutmiskanne
Ä 20369 / 2 · Olek: Jõustunud
03.02.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
02.02.2005
Esmakanne
Ä 20369 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Urmas KibeJuhatuse liige, Osanik 100% · 1 muu ettevõte