Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.08.2005Äriregister
- Aadress
- Järvevana tee 9fADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56618158Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 90391 — Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100986008MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiCuuclub OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 759 877 € | −84 266 € | 185 474 € | €274k | 6 | 01.07.2025 |
| 2023 | 846 717 € | 116 931 € | 278 207 € | €418k | 6 | 30.06.2024 |
| 2022 | 780 147 € | 46 133 € | 164 486 € | €277k | 7 | 29.06.2023 |
| 2021 | 443 317 € | 19 161 € | 143 363 € | €273k | 7 | 14.09.2022 |
| 2020 | 386 022 € | 3334 € | 135 229 € | €315k | 6 | 29.06.2021 |
| 2019 | 485 749 € | 13 770 € | 137 983 € | €297k | 6 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 214 040 € | 50 698 € | 33 004 € | 9 |
| 2025 | 917 164 € | 208 477 € | 111 325 € | 8 |
| 2024 | 1 012 996 € | 156 291 € | 79 708 € | 7 |
| 2023 | 874 005 € | 138 868 € | 57 354 € | 6 |
| 2022 | 913 606 € | 112 746 € | 64 175 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €214k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €51k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €183k | €220k | €285k | €229k |
| Riigimaksud 2025 | €35k | €61k | €52k | €61k |
| Tööjõumaksud 2025 | €22k | €30k | €26k | €33k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €373k | €279k | €187k | €173k |
| Riigimaksud 2024 | €55k | €39k | €24k | €38k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €18k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €288k | €157k | €131k | €298k |
| Riigimaksud 2023 | €49k | €25k | €19k | €46k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €16k | €14k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 5 | 5 | 6 |
| Käive 2022 | €272k | €156k | €277k | €209k |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €28k | €18k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €15k | €18k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 8 | 8 |
Toetused (1 · €4k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
3759 €
Riigihanked (1 · €5.0m)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 16.11.2022 | Tallinn – Euroopa roheline pealinn 2023 ürituste korraldamine | Tallinna Strateegiakeskus | 5 000 000 € |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10090321 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.07.2019
Muutmiskanne
Ä 10090321 / 8 · Olek: Jõustunud
01.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10090321 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10090321 / 6 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.04.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10090321 / 5 · Olek: Jõustunud
19.04.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10090321 / 4 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.07.2008
Muutmiskanne
Ä 90321 / 3 · Olek: Jõustunud
01.07.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.08.2005
Muutmiskanne
Ä 90321 / 2 · Olek: Jõustunud
24.08.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.08.2005
Esmakanne
Ä 90321 · Olek: Jõustunud
01.08.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Meelis LusmägiJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Rene JõhveJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet