Üldandmed
Äriregister · 14 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.04.2007Äriregister
- Aadress
- Tondi tn 1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11313 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.tonditk.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6506191Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 80091 — Mujal liigitamata turvatööÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101132990MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 23 645,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 14 h tagasiAsutajad
Äriregister · 14 h tagasiOsanikud (7)
Äriregister · 14 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
100.0% · 7
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 36.87% | |
| 2 | 16.22% | |
| 3 | 13.41% | |
| 4 | 10.05% | |
| 5 | 10.05% | |
| 6 | 6.70% | |
| 7 | 6.70% |
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
36.9%
Top 3
66.5%
Top 5
86.6%
Top 10
100.0%
80%-i piir
5/7
Gini
0.32
Dominantne osanik: 36.9% — mitte-kontrolliv, kuid blokeeriv.
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 14 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (1)
www.tonditk.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.4mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€187kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 431 824 € | 187 218 € | 634 871 € | €826k | 13 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 147 266 € | 84 568 € | 472 433 € | €656k | 13 | 25.06.2024 |
| 2022 | 1 044 646 € | 49 827 € | 412 357 € | €616k | 12 | 28.04.2023 |
| 2021 | 1 276 024 € | 107 507 € | 386 734 € | €665k | 12 | 27.05.2022 |
| 2020 | 547 699 € | 25 806 € | 279 227 € | €1.0m | 11 | 28.06.2021 |
| 2019 | 836 096 € | 75 328 € | 265 519 € | €416k | 10 | 28.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 719 427 € | 117 847 € | 40 167 € | 13 |
| 2025 | 1 601 508 € | 399 709 € | 186 240 € | 12 |
| 2024 | 2 005 008 € | 447 830 € | 177 338 € | 12 |
| 2023 | 1 430 046 € | 294 043 € | 145 628 € | 13 |
| 2022 | 1 212 724 € | 274 775 € | 127 838 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €719k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €118k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €455k | €321k | €566k | €260k |
| Riigimaksud 2025 | €87k | €103k | €144k | €66k |
| Tööjõumaksud 2025 | €42k | €60k | €43k | €41k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | €639k | €678k | €302k | €386k |
| Riigimaksud 2024 | €152k | €106k | €87k | €102k |
| Tööjõumaksud 2024 | €48k | €39k | €49k | €41k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 13 | 13 | 12 |
| Käive 2023 | €474k | €253k | €246k | €458k |
| Riigimaksud 2023 | €88k | €62k | €53k | €90k |
| Tööjõumaksud 2023 | €40k | €33k | €35k | €37k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 13 | 14 | 13 |
| Käive 2022 | €394k | €262k | €257k | €300k |
| Riigimaksud 2022 | €95k | €58k | €50k | €72k |
| Tööjõumaksud 2022 | €36k | €32k | €31k | €29k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 11 | 12 | 12 |
Tegevusload (6)
MTR · 16 h tagasiFluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate paiksete tuletõrjeseadmete käitlemisluba
TegevuslubaFTTL/322762alates 18.12.2012
Toetused (2 · €225k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
218 678 €
EISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
6000 €
Riigihanked (9 · €1.3m)
Riigihangete register · 16 h tagasiOstjadKõik9Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus2Eesti Energia Aktsiaselts2Tallinna Linnavaraamet1Eesti Energia AS1Riigi Kinnisvara Aktsiaselts1AS HOOLEKANDETEENUSED1Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla1
| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 11.09.2024 | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | — | |
| 25.04.2023 | Tallinna Linnavaraamet | 450 000 € | |
| 04.11.2022 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 350 000 € | |
| 29.08.2022 | Eesti Energia AS | 60 000 € | |
| 28.01.2022 | Eesti Energia Aktsiaselts | 280 000 € |
Näita ülejäänud (4)
| 15.02.2021 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 2214 € | |
| 03.08.2020 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 56 916 € | |
| 27.08.2018 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 98 000 € | |
| 23.02.2018 | Eesti Energia Aktsiaselts | 18 946 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30033338 / 10 · Olek: Jõustunud
01.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.07.2019
Muutmiskanne
Ä 30033338 / 9 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30033338 / 8 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30033338 / 7 · Olek: Jõustunud
06.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.07.2015
Muutmiskanne
Ä 30033338 / 6 · Olek: Jõustunud
16.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.07.2013
Muutmiskanne
Ä 30033338 / 5 · Olek: Jõustunud
12.07.2013
Muutmiskanne
Ä 30033338 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.09.2010
Muutmiskanne
Ä 30033338 / 4 · Olek: Jõustunud
07.10.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.10.2008
Muutmiskanne
Ä 33338 / 3 · Olek: Jõustunud
06.11.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.11.2007
Muutmiskanne
Ä 33338 / 2 · Olek: Jõustunud
23.10.2007
Muutmiskanne
Ä 33338 / M1 · Olek: Jõustunud
03.04.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
03.04.2007
Esmakanne
Ä 33338 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Viljar NurmeJuhatuse liige, Osanik 37%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Orm TammepuuAsutaja · 1 muu ettevõte
Raimo KruusOsanik 7% · 1 muu ettevõte