Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.06.2007Äriregister
- Aadress
- Põllu tn 1f, Võru linn, 65606 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5039144Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiOSAÜHING DELAVAN INVEST on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€2kviimane
€20k€10k0
20222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-221kviimane
€500k0 €€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2000 € | −220 508 € | 2 998 737 € | €3.2m | 1 | 25.08.2025 |
| 2023AUD | 12 000 € | 448 157 € | 3 324 512 € | €3.3m | 1 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 3000 € | 259 784 € | 2 962 376 € | €3.0m | 1 | 30.08.2023 |
| 2021AUD | — | 5793 € | 2 846 746 € | €2.9m | 1 | 06.07.2022 |
| 2020AUD | — | −234 100 € | 2 926 576 € | €2.9m | 1 | 17.09.2021 |
| 2019AUD | — | 112 193 € | 3 167 669 € | €3.2m | 2 | 05.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 36 632 € | 2814 € | 1 |
| 2025I-III kv | 0 € | 26 111 € | 15 994 € | 1 |
| 2024 | 4000 € | 29 996 € | 17 663 € | 2 |
| 2023 | 48 500 € | 37 817 € | 16 627 € | 2 |
| 2022 | 2000 € | 52 635 € | 13 215 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €37k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €10k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €4k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €8k | €3k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €5k | €3k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €41k | €3k | €2k | €3k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €9k | €3k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €3k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €2k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €2k | €22k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20038928 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20038928 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20038928 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20038928 / 4 · Olek: Jõustunud
10.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20038928 / M1 · Olek: Jõustunud
09.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20038928 / 3 · Olek: Jõustunud
09.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.10.2007
Muutmiskanne
Ä 38928 / 2 · Olek: Jõustunud
08.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.06.2007
Esmakanne
Ä 38928 · Olek: Jõustunud
21.06.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Arno TammjärvJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte