Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.07.2007Äriregister
- Aadress
- Staadioni tn 1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10132 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56607070 · +372 6266888Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86231 — HambaraviÄriregister · MTA
- Osakapital
- 11 504,00 ۀriregister
- LEI
- 2549007DWWUKKJHB2S08 · väljastatud 30.05.2018 · uuendamine 17 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiOÜ DiviDent Invest on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€833kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€38kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 832 838 € | 37 587 € | 539 740 € | €677k | 10 | 29.06.2025 |
| 2023 | 838 954 € | 95 083 € | 517 153 € | €576k | 8 | 19.06.2024 |
| 2022 | 879 767 € | 15 097 € | 444 070 € | €549k | 11 | 30.05.2023 |
| 2021 | 834 222 € | 92 487 € | 453 973 € | €554k | 10 | 28.04.2022 |
| 2020 | 675 332 € | 63 587 € | 381 486 € | €463k | 9 | 27.05.2021 |
| 2019 | 706 546 € | 26 187 € | 317 899 € | €388k | 10 | 09.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 48 691 € | 52 731 € | 11 |
| 2025 | — | 188 294 € | 196 055 € | 11 |
| 2024 | — | 119 931 € | 124 232 € | 10 |
| 2023 | — | 139 527 € | 143 362 € | 9 |
| 2022 | — | 151 328 € | 153 906 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €49k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €53k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €41k | €45k | €54k | €47k |
| Tööjõumaksud 2025 | €44k | €48k | €53k | €51k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €27k | €34k | €35k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €29k | €34k | €37k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 7 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €39k | €36k | €34k | €30k |
| Tööjõumaksud 2023 | €41k | €36k | €36k | €30k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 10 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €35k | €33k | €44k | €40k |
| Tööjõumaksud 2022 | €36k | €35k | €41k | €42k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 11 | 11 | 10 |
Kommertspandid (1 · €78k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
78 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 27.06.2013 · kehtiv
Kinnistud (5 · 8,77 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiPõlluotsa, Tusari küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%44101:001:2525#18666850
3,40 ha
Kinnistusraamatust →Leesika, Tusari küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%44101:001:2528#26569150
1,88 ha
Kinnistusraamatust →Tikri, Tusari küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%44101:001:2523#26569050
1,55 ha
Kinnistusraamatust →Sõstra, Tusari küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%44101:001:2524#26568950
1,43 ha
Kinnistusraamatust →Marja tee, Tusari küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%44101:001:2526#26568850
5193 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (29)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10110680 / 12 · Olek: Jõustunud
26.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10110680 / 11 · Olek: Jõustunud
09.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 24 sündmust
09.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
K 10110680 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10110680 / 9 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10110680 / 8 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10110680 / 7 · Olek: Jõustunud
30.05.2014
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
30.05.2014
Kommertspandi muutmiskanne
K 10110680 / 6 · Olek: Jõustunud
24.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
24.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10110680 / 5 · Olek: Jõustunud
27.06.2013
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
27.06.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 10110680 / 4 · Olek: Jõustunud
30.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10110680 / 3 · Olek: Jõustunud
28.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10110680 / M5 · Olek: Jõustunud
07.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10110680 / M4 · Olek: Jõustunud
21.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10110680 / M3 · Olek: Jõustunud
09.11.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.11.2007
Muutmiskanne
Ä 110680 / 2 · Olek: Jõustunud
31.07.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
31.07.2007
Esmakanne
Ä 110680 · Olek: Jõustunud
27.07.2007
Esmakanne
Ä 110680 / M2 · Olek: Jõustunud
20.07.2007
Esmakanne
Ä 110680 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Rainer RannulaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet