Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.10.2007Äriregister
- Aadress
- J. Köleri tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6032270Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101184595MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 1 h tagasiNOP OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 883 204 € | 251 157 € | 1 018 804 € | €1.5m | 24 | 10.06.2025 |
| 2023AUD | 1 908 578 € | 288 042 € | 767 647 € | €1.3m | 48 | 25.09.2024 |
| 2022 | 1 594 372 € | 34 503 € | 467 062 € | €573k | 38 | 14.10.2023 |
| 2021 | 1 380 437 € | 96 231 € | 432 481 € | €540k | 46 | 03.02.2023 |
| 2020 | 1 171 276 € | 94 847 € | 330 490 € | €424k | 45 | 14.12.2021 |
| 2019 | 1 112 085 € | 89 567 € | 265 643 € | €344k | 48 | 04.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 429 415 € | 104 132 € | 62 645 € | 45 |
| 2025 | 1 971 391 € | 459 325 € | 270 619 € | 46 |
| 2024 | 1 893 353 € | 420 039 € | 242 817 € | 42 |
| 2023 | 1 922 403 € | 387 021 € | 223 344 € | 45 |
| 2022 | 1 592 017 € | 320 705 € | 198 109 € | 41 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €429k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €104k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €63k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 45 | — | — | — |
| Käive 2025 | €407k | €503k | €585k | €476k |
| Riigimaksud 2025 | €98k | €105k | €137k | €119k |
| Tööjõumaksud 2025 | €62k | €61k | €76k | €73k |
| Töötajaid 2025 | 44 | 56 | 52 | 46 |
| Käive 2024 | €419k | €478k | €538k | €459k |
| Riigimaksud 2024 | €89k | €104k | €120k | €107k |
| Tööjõumaksud 2024 | €54k | €57k | €66k | €67k |
| Töötajaid 2024 | 46 | 58 | 41 | 42 |
| Käive 2023 | €461k | €505k | €508k | €449k |
| Riigimaksud 2023 | €95k | €93k | €104k | €95k |
| Tööjõumaksud 2023 | €52k | €52k | €62k | €58k |
| Töötajaid 2023 | 34 | 46 | 58 | 45 |
| Käive 2022 | €351k | €384k | €480k | €377k |
| Riigimaksud 2022 | €69k | €77k | €95k | €79k |
| Tööjõumaksud 2022 | €44k | €49k | €53k | €52k |
| Töötajaid 2022 | 43 | 44 | 44 | 41 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 1 h tagasiAjalugu (21)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10112709 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10112709 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10112709 / 8 · Olek: Jõustunud
30.01.2023
Korraldav määrus
Ä 10112709 / M4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10112709 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10112709 / 6 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10112709 / 5 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10112709 / 4 · Olek: Jõustunud
26.11.2015
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 10112709 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10112709 / 3 · Olek: Jõustunud
28.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10112709 / M2 · Olek: Jõustunud
16.05.2012
Muutmiskanne
Ä 10112709 / 2 · Olek: Jõustunud
11.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10112709 / M1 · Olek: Jõustunud
08.10.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
08.10.2007
Esmakanne
Ä 112709 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Margit AasmäeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 98%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet