Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.11.2017Äriregister
- Aadress
- Telliskivi tn 60a/8, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10412 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 91211 — Muuseumide ja kogudega seotud tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102118120MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 11 500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (13)
Äriregister · 6 h tagasi| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 13.04% | |
| 2 | 13.04% | |
| 3 | 13.04% | |
| 4 | 10.22% | |
| 5 | 8.70% | |
| 6 | 8.70% | |
| 7 | 8.70% | |
| 8 | 6.52% | |
| 9 | 6.52% | |
| 10 | 5.00% |
+ veel 3 osanikku — täielik nimekiri allpool.
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
Näita kõiki (13)
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiFotograafia Tallinn OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 994 969 € | 66 415 € | 723 325 € | €892k | 29 | 20.06.2025 |
| 2023AUD | 1 902 595 € | 120 626 € | 816 910 € | €958k | 98 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 1 898 981 € | 337 886 € | 694 534 € | €1.6m | 25 | 07.09.2023 |
| 2021 | 732 500 € | −40 807 € | 356 648 € | €1.5m | 18 | 22.06.2022 |
| 2020 | 1 295 808 € | −3980 € | 397 455 € | €1.3m | 20 | 18.06.2021 |
| 2019AUD | 1 899 826 € | 394 732 € | 401 435 € | €1.4m | 17 | 22.06.2020 |
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 727 125 € | 95 187 € | 42 508 € | 27 |
| 2025 | 2 842 896 € | 469 915 € | 163 003 € | 26 |
| 2024 | 2 359 973 € | 424 447 € | 147 673 € | 27 |
| 2023 | 2 157 942 € | 322 541 € | 126 870 € | 30 |
| 2022 | 1 908 091 € | 328 402 € | 126 463 € | 24 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €727k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €95k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €43k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 27 | — | — | — |
| Käive 2025 | €583k | €597k | €901k | €762k |
| Riigimaksud 2025 | €92k | €83k | €130k | €165k |
| Tööjõumaksud 2025 | €36k | €34k | €47k | €46k |
| Töötajaid 2025 | 27 | 28 | 24 | 26 |
| Käive 2024 | €550k | €624k | €653k | €532k |
| Riigimaksud 2024 | €86k | €96k | €151k | €91k |
| Tööjõumaksud 2024 | €33k | €38k | €40k | €37k |
| Töötajaid 2024 | 32 | 34 | 30 | 27 |
| Käive 2023 | €600k | €441k | €636k | €480k |
| Riigimaksud 2023 | €96k | €64k | €100k | €62k |
| Tööjõumaksud 2023 | €32k | €32k | €33k | €30k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 22 | 26 | 30 |
| Käive 2022 | €341k | €391k | €565k | €611k |
| Riigimaksud 2022 | €38k | €73k | €117k | €100k |
| Tööjõumaksud 2022 | €22k | €25k | €49k | €30k |
| Töötajaid 2022 | 19 | 25 | 22 | 24 |
Tarbijavaidluskomisjoni otsused (1 · 1 tarbija kahjuks)
TTJA · 2 päeva tagasiKaupleja müügisüsteem genereeris tarbijale ekslikult lisaks kupongi ostetud kaubale kaubaga samas väärtuses. Kaupleja tühistas kupongi ja selle eest tehtud tellimuse. Tarbija nõue on kupong taastada.
Toetused (1 · €23k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaAjalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked- 29.04.2026Sai osanikuks2×ava ›
- Els-Maria Kullamaa · · 5 %
- Siena Holding OÜ · · 10 %
- 20.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 1 994 969 €
- 03.06.2025Sai osanikuksRain Tamm · · 2 %
- 27.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 1 902 595 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 33 ettevõttes.