Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.03.2019Äriregister
- Aadress
- Telliskivi tn 60a/8, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10412 Harju maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102149403MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiFT
Fotograafia Tallinn OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14370427 · asutaja alates 23.03.2019
Asutaja · €2k
Osanikud
Äriregister · 8 h tagasiFT
Fotograafia Tallinn OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14370427 · osanik alates 18.03.2026
Osanik 100% · €3k
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€3.1mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€26kviimane
€500k0 €€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 136 679 € | 25 889 € | 280 233 € | €635k | 65 | 28.06.2025 |
| 2023AUD | 3 268 121 € | 165 518 € | 254 344 € | €899k | 74 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 2 925 464 € | 310 319 € | 88 826 € | €1.0m | 73 | 07.09.2023 |
| 2021 | 1 584 368 € | 146 225 € | −221 493 € | €658k | 57 | 22.06.2022 |
| 2020 | 1 511 634 € | −209 390 € | −367 718 € | €614k | 52 | 18.06.2021 |
| 2019AUD | 1 507 021 € | −160 828 € | −158 328 € | €784k | 62 | 30.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 579 884 € | 165 814 € | 102 140 € | 61 |
| 2025 | 2 909 858 € | 753 001 € | 470 181 € | 59 |
| 2024 | 3 200 688 € | 760 084 € | 469 068 € | 64 |
| 2023 | 3 423 185 € | 790 266 € | 476 907 € | 62 |
| 2022 | 2 883 452 € | 689 943 € | 413 797 € | 71 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €580k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €166k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €102k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 61 | — | — | — |
| Käive 2025 | €780k | €747k | €822k | €561k |
| Riigimaksud 2025 | €181k | €184k | €223k | €166k |
| Tööjõumaksud 2025 | €120k | €114k | €125k | €112k |
| Töötajaid 2025 | 63 | 71 | 63 | 59 |
| Käive 2024 | €779k | €749k | €838k | €835k |
| Riigimaksud 2024 | €179k | €182k | €206k | €193k |
| Tööjõumaksud 2024 | €109k | €116k | €128k | €116k |
| Töötajaid 2024 | 62 | 76 | 65 | 64 |
| Käive 2023 | €823k | €760k | €877k | €963k |
| Riigimaksud 2023 | €180k | €168k | €208k | €234k |
| Tööjõumaksud 2023 | €108k | €109k | €133k | €127k |
| Töötajaid 2023 | 72 | 88 | 73 | 62 |
| Käive 2022 | €538k | €625k | €850k | €871k |
| Riigimaksud 2022 | €133k | €151k | €193k | €212k |
| Tööjõumaksud 2022 | €86k | €93k | €106k | €128k |
| Töötajaid 2022 | 48 | 63 | 70 | 71 |
Tegevusload (2)
MTR · 10 h tagasiToetused (2 · €70k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISTurismisektori tarkvarade liitumis- ja liidestamistoetus (kuni 2024)Riigieelarve (RE)2024
19 478 €
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
50 410 €
Ajalugu (8)
Äriregister kanded18.03.2026
Muutmiskanne
Ä 50115823 / 4 · Olek: Jõustunud
18.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.11.2024
Muutmiskanne
Ä 50115823 / 3 · Olek: Jõustunud
04.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50115823 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 3 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.03.2019
Esmakanne
Ä 50115823 · Olek: Jõustunud
25.03.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Margit AasmäeJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Els-Maria KullamaaJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Peeter PihelAsutaja, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet