Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.06.2009Äriregister
- Aadress
- Kajaka tee 3, Püünsi küla, Viimsi vald, 74013 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101454050MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3060,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiHS
Hansaconsult SEC OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 12.06.2009
Asutaja
Osanikud (3)
Äriregister · 3 h tagasiSH
SAOS Holding OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11958261 · osanik alates 25.07.2025
Osanik 15% · 460 €
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiGrandman Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€262kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-93kviimane
€10k€-495k€-1.0m
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 262 015 € | −92 629 € | 1 727 143 € | €2.3m | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 227 324 € | −507 670 € | 1 819 773 € | €1.9m | 2 | 27.06.2024 |
| 2022 | 237 788 € | 1273 € | 2 327 443 € | €2.4m | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 204 063 € | 1038 € | 2 326 170 € | €2.4m | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 179 923 € | −33 375 € | 2 325 132 € | €2.4m | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 200 983 € | 5717 € | 2 358 507 € | €2.4m | 1 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 84 516 € | 19 070 € | 5148 € | 2 |
| 2025 | 295 382 € | 58 591 € | 20 278 € | 2 |
| 2024 | 284 968 € | 29 193 € | 11 680 € | 2 |
| 2023 | 230 605 € | 36 629 € | 17 562 € | 1 |
| 2022 | 242 786 € | 50 513 € | 27 356 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €85k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €82k | €72k | €66k | €75k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €15k | €18k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €69k | €77k | €72k | €67k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €15k | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €65k | €56k | €51k | €59k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €8k | €9k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €4k | €4k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €66k | €59k | €54k | €64k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €12k | €13k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €7k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kinnistud (1 · 4635 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 2 päeva tagasiKadaka tee 84a, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 50% Ärimaa 50%78405:502:3310#24086501
4635 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (30)
Äriregister kanded25.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
25.07.2025
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 13 · Olek: Jõustunud
16.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.05.2025
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 12 · Olek: Jõustunud
14.05.2025
Osanike muutmine
Ä 10130677 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 25 sündmust
28.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
28.03.2025
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 8 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 7 · Olek: Jõustunud
05.12.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10130677 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.04.2015
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 6
17.04.2015
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 10130677 / 6 · Olek: Jõustunud
15.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 5 · Olek: Jõustunud
06.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10130677 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.11.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.11.2014
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 4 · Olek: Jõustunud
04.11.2014
Muutmiskanne
Ä 10130677 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10130677 / 3 · Olek: Jõustunud
10.07.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.07.2009
Muutmiskanne
Ä 130677 / 2 · Olek: Jõustunud
12.06.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
12.06.2009
Esmakanne
Ä 130677 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Indrek PalsJuhatuse liige, Osanik 42%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Merle PalsJuhatuse liige, Osanik 42%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet