Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.01.2011Äriregister
- Aadress
- Nortsu tee 14a, Rakvere linn, 44317 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.virucolor.euÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 25531 — Mehaaniline metallitöötlusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101433220MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 11 h tagasi virucolor.eu4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 612 907 € | 83 058 € | 691 427 € | €1.3m | 15 | 18.03.2025 |
| 2023AUD | 2 786 642 € | 72 092 € | 660 506 € | €1.2m | 17 | 13.05.2024 |
| 2022AUD | 3 679 894 € | 141 079 € | 669 262 € | €1.5m | 18 | 30.03.2023 |
| 2021AUD | 3 589 653 € | 138 545 € | 538 935 € | €1.9m | 18 | 05.05.2022 |
| 2020 | 2 145 391 € | 72 663 € | 400 390 € | €790k | 14 | 30.06.2021 |
| 2019 | 2 871 339 € | 105 770 € | 353 311 € | €770k | 17 | 11.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 056 484 € | 131 933 € | 47 687 € | 17 |
| 2025 | 3 456 090 € | 432 353 € | 173 825 € | 17 |
| 2024 | 3 280 659 € | 401 015 € | 139 815 € | 18 |
| 2023 | 3 551 578 € | 442 829 € | 198 136 € | 17 |
| 2022 | 4 948 254 € | 342 542 € | 212 057 € | 21 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €132k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €48k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 17 | — | — | — |
| Käive 2025 | €911k | €757k | €632k | €1.2m |
| Riigimaksud 2025 | €119k | €125k | €93k | €96k |
| Tööjõumaksud 2025 | €41k | €42k | €40k | €51k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 18 | 18 | 17 |
| Käive 2024 | €739k | €955k | €497k | €1.1m |
| Riigimaksud 2024 | €111k | €100k | €58k | €131k |
| Tööjõumaksud 2024 | €34k | €36k | €34k | €36k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 18 | 17 | 18 |
| Käive 2023 | €943k | €1.0m | €690k | €904k |
| Riigimaksud 2023 | €115k | €129k | €107k | €92k |
| Tööjõumaksud 2023 | €53k | €49k | €50k | €47k |
| Töötajaid 2023 | 22 | 21 | 21 | 17 |
| Käive 2022 | €1.1m | €1.7m | €907k | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €73k | €102k | €83k | €85k |
| Tööjõumaksud 2022 | €55k | €55k | €50k | €52k |
| Töötajaid 2022 | 22 | 21 | 23 | 21 |
Kommertspandid (3 · €150k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
33 800,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 08.04.2013 · kehtiv
#2Kehtiv
35 100,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 06.02.2014 · kehtiv
#3Kehtiv
81 100,00 € EUR
Järjekoht: kolmas · Algus 22.10.2021 · kehtiv
Toetused (6 · €953k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2025Riigieelarve (RE)2026
1375 €
EISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2024Riigieelarve (RE)2025
979 €
EISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2025Riigieelarve (RE)2025
946 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
200 000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
375 081 €
EISEttevõtete tootearendustoetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2020
375 081 €
Ajalugu (34)
Äriregister kanded17.05.2024
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 40031644 / M4 · Olek: Jõustunud
04.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
04.12.2023
Muutmiskanne
Ä 40031644 / 15 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40031644 / 14 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 29 sündmust
28.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.03.2023
Muutmiskanne
Ä 40031644 / 13 · Olek: Jõustunud
05.04.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
05.04.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40031644 / 12 · Olek: Jõustunud
22.10.2021
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 6
22.10.2021
Kommertspandi avamiskanne
K 40031644 / 11 · Olek: Jõustunud
12.02.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.02.2021
Muutmiskanne
Ä 40031644 / 10 · Olek: Jõustunud
11.02.2021
Muutmiskanne
Ä 40031644 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 4
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 5
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
K 40031644 / 9 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
K 40031644 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40031644 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40031644 / 6 · Olek: Jõustunud
29.09.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.09.2015
Muutmiskanne
Ä 40031644 / 5 · Olek: Jõustunud
28.05.2014
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 3
28.05.2014
Kommertspandi muutmiskanne
K 40031644 / 4 · Olek: Jõustunud
06.02.2014
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
06.02.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 40031644 / 3 · Olek: Jõustunud
03.02.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 40031644 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.04.2013
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
08.04.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 40031644 / 2 · Olek: Jõustunud
13.01.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
13.01.2011
Esmakanne
Ä 40031644 · Olek: Jõustunud
12.01.2011
Esmakanne
Ä 40031644 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Siim AasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
AGRI FALCON OÜ
Osanik 100%Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutaja
FALCON GROUP OÜ
AsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Fenham OÜ
AsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
OÜ Meediakajastus
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Rakvere linn, Mõisavälja tn 7 korteriühistu
Juhatuse liige