Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.08.2012Äriregister
- Aadress
- Ladva tee 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 23631 — Valmis betoonisegu tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101563190MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 789 330 € | −12 158 € | 565 712 € | €758k | 9 | 07.07.2025 |
| 2023 | 1 807 016 € | 35 281 € | 577 870 € | €789k | 9 | 02.07.2024 |
| 2022 | 1 872 782 € | 26 375 € | 542 589 € | €788k | 10 | 11.07.2023 |
| 2021 | 1 509 985 € | 177 698 € | 516 214 € | €605k | 7 | 11.05.2022 |
| 2020 | 1 283 297 € | 36 836 € | 338 515 € | €457k | 7 | 07.06.2021 |
| 2019 | 1 418 776 € | 12 290 € | 301 680 € | €536k | 6 | 25.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 299 705 € | 33 189 € | 21 973 € | 10 |
| 2025 | 1 562 057 € | 132 607 € | 81 229 € | 13 |
| 2024 | 1 870 826 € | 128 366 € | 65 321 € | 11 |
| 2023 | 2 831 821 € | 257 528 € | 85 204 € | 8 |
| 2022 | 2 588 177 € | 219 524 € | 80 235 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €300k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €207k | €414k | €483k | €458k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €22k | €46k | €47k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €13k | €28k | €26k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 12 | 13 | 13 |
| Käive 2024 | €244k | €574k | €562k | €490k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €29k | €38k | €42k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €10k | €23k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 12 | 12 | 11 |
| Käive 2023 | €324k | €678k | €760k | €1.1m |
| Riigimaksud 2023 | €35k | €73k | €63k | €86k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €20k | €21k | €25k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 11 | 11 | 8 |
| Käive 2022 | €216k | €620k | €1.0m | €728k |
| Riigimaksud 2022 | €28k | €46k | €69k | €76k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €19k | €23k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 10 | 11 | 11 |
Toetused (2 · €105k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
100 345 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2018
4850 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30049609 / 7 · Olek: Jõustunud
11.05.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30049609 / M3 · Olek: Jõustunud
28.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.03.2018
Muutmiskanne
Ä 30049609 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
23.03.2018
Muutmiskanne
Ä 30049609 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30049609 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30049609 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30049609 / 3 · Olek: Jõustunud
12.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.08.2013
Muutmiskanne
Ä 30049609 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.08.2013
Muutmiskanne
Ä 30049609 / 2 · Olek: Jõustunud
15.08.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
15.08.2012
Esmakanne
Ä 30049609 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Janno TarvisJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Illar RootsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet