Üldandmed
Äriregister · 3 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.10.2013Äriregister
- Aadress
- Kuninga tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5114225Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56301 — Jookide serveerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101708780MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 3 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 3 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 min tagasiShamrock Grupp OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 364 477 € | 19 907 € | 22 407 € | €41k | 5 | 24.06.2025 |
| 2023 | 345 137 € | −4798 € | 22 483 € | €37k | 4 | 18.06.2024 |
| 2022 | 242 669 € | 21 996 € | 29 781 € | €48k | 3 | 27.06.2023 |
| 2021 | 145 544 € | −12 006 € | 7785 € | €22k | 3 | 09.06.2022 |
| 2020 | 213 513 € | −17 554 € | 21 421 € | €40k | 3 | 20.05.2021 |
| 2019 | 285 475 € | 3574 € | 38 975 € | €58k | 4 | 04.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 98 699 € | 15 229 € | 7982 € | 7 |
| 2025 | 402 141 € | 72 021 € | 34 131 € | 9 |
| 2024 | 389 614 € | 66 765 € | 27 459 € | 8 |
| 2023 | 396 158 € | 70 603 € | 24 643 € | 7 |
| 2022 | 275 740 € | 22 362 € | 13 773 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €99k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €96k | €97k | €106k | €102k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €17k | €20k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 10 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €86k | €79k | €129k | €96k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €12k | €25k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €7k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 6 | 8 |
| Käive 2023 | €75k | €81k | €164k | €77k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €12k | €38k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €39k | €83k | €70k | €83k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €7k | €5k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 8 | 7 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiToetused (1 · €5k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
4848 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded18.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 10 · Olek: Jõustunud
08.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
08.07.2024
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 6 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 5 · Olek: Jõustunud
15.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 4 · Olek: Jõustunud
01.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 3 · Olek: Jõustunud
13.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10189213 / 2 · Olek: Jõustunud
13.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10189213 / M2 · Olek: Jõustunud
30.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
30.10.2013
Esmakanne
Ä 10189213 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.10.2013
Esmakanne
Ä 10189213 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
John Martin Claire HardieJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 90%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Nouzar Robert SaniJuhatuse liige, Osanik 10% · 1 muu ettevõte