Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.03.2012Äriregister
- Aadress
- Mündi tn 2, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10146 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56493349 · +372 6816999Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101524456MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOB
Osaühing Bankend GroupJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10333688 · asutaja alates 01.03.2012
Asutaja · €1k
Osanikud (5)
Äriregister · 2 h tagasiAI
ARRE Investments OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16565187 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 24% · 600 €
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€972kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€114kviimane
€200k€95k€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 972 370 € | 113 552 € | 215 427 € | €283k | 11 | 05.06.2025 |
| 2023 | 949 660 € | 20 845 € | 221 855 € | €261k | 8 | 13.06.2024 |
| 2022 | 667 728 € | 107 622 € | 201 010 € | €272k | 6 | 08.05.2023 |
| 2021 | 243 312 € | 88 085 € | 93 388 € | €131k | 5 | 16.05.2022 |
| 2020 | 274 262 € | −5324 € | 5303 € | €57k | 5 | 23.03.2021 |
| 2019 | 706 065 € | 4073 € | 10 627 € | €31k | 10 | 14.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 223 927 € | 43 129 € | 20 733 € | 16 |
| 2025 | 937 173 € | 172 822 € | 76 463 € | 16 |
| 2024 | 937 049 € | 170 589 € | 69 520 € | 11 |
| 2023 | 947 586 € | 167 563 € | 60 810 € | 10 |
| 2022 | 610 241 € | 66 733 € | 38 029 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €224k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €43k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €224k | €228k | €284k | €201k |
| Riigimaksud 2025 | €40k | €35k | €56k | €42k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €18k | €21k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 14 | 14 | 16 |
| Käive 2024 | €175k | €197k | €355k | €210k |
| Riigimaksud 2024 | €24k | €26k | €81k | €39k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €15k | €22k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 13 | 13 | 11 |
| Käive 2023 | €176k | €203k | €410k | €158k |
| Riigimaksud 2023 | €23k | €25k | €92k | €28k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €15k | €19k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 11 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €71k | €149k | €222k | €168k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €16k | €21k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €9k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 11 | 9 |
Tegevusload (1)
MTR · 1 h tagasiToetused (1 · €12k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
11 512 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10166378 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
13.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10166378 / 7 · Olek: Jõustunud
13.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10166378 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10166378 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10166378 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.06.2012
Muutmiskanne
Ä 10166378 / 3 · Olek: Jõustunud
13.06.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.06.2012
Muutmiskanne
Ä 10166378 / M1 · Olek: Jõustunud
10.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10166378 / 2 · Olek: Jõustunud
10.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.03.2012
Esmakanne
Ä 10166378 · Olek: Jõustunud
06.03.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Andrew David GleesonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 15% · 9 muud ettevõtet
Alumik Rest OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Maverito Managment OÜ
Osanik 50%AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Mavik Restod OÜ
Juhatuse liige
Mittetulundusühing Tallinna Vanalinna Meelelahutusettevõtete Ühendus
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
NIM Management OÜ
Osanik 8%AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Nimeta Management Osaühing
Osanik 8%AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing KANTERON BVI
Osanik 22%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing Nimeta Holding
Osanik 63%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Shamrock Management OÜ
Osanik 30%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
John Martin Claire HardieJuhatuse liige, Osanik 37%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet