Jookide serveerimine tegevusala alusel registreeritud 30. jaanuar 2017. Põhitegevuskoht Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.
| Aasta | Müügitulu | Kasum |
|---|
2026: 482,69 € · 2025: 267,20 €
Mavik Restod OÜ on isikute kaudu seotud 29 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 6 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Vallo Palvadre kaudu (10 ettevõtet).
| Omakapital |
|---|
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2025 | 993 546 € | 59 920 € | 217k € | 283k € | 15 | 11.06.2026 | |
| 2024 | 910 630 € | 183 260 € | 314k € | 362k € | 11 | 05.06.2025 | |
| 2023 | 831 368 € | 148 323 € | 281k € | 317k € | 7 | 23.04.2024 | |
| 2022 | 693 977 € | 112 546 € | 130k € | 170k € | 8 | 29.03.2023 | |
| 2021 | 289 616 € | 955 € | 18k € | 67k € | 8 | 26.05.2022 | |
| 2020 | 357 356 € | −42 296 € | 17k € | 35k € | 11 | 10.03.2021 | |
| 2019 | 624 750 € | 2101 € | 59k € | 102k € | 17 | 15.10.2020 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 840 812 € | 206 729 € | 64 980 € | 31 |
| 2025 | 983 006 € | 243 941 € | 75 805 € | 31 |
| 2024 | 893 057 € | 190 198 € | 62 410 € | 21 |
| 2023 | 826 086 € | 145 329 € | 54 677 € | 16 |
| 2022 | 645 045 € | 102 746 € | 49 708 € | 18 |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 264k € | 235k € | 342k € | – |
| Riigimaksud 2026 | 64k € | 58k € | 85k € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 21k € | 22k € | 23k € | – |
| Töötajaid 2026 | 29 | 33 | 31 | – |
| Käive 2025 | 244k € | 227k € | 274k € | 237k € |
| Riigimaksud 2025 | 56k € | 50k € | 71k € | 67k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 16k € | 16k € | 21k € | 23k € |
| Töötajaid 2025 | 22 | 27 | 29 | 31 |
| Käive 2024 | 199k € | 195k € | 291k € | 208k € |
| Riigimaksud 2024 | 40k € | 39k € | 72k € | 39k € |
| Tööjõumaksud 2024 | 13k € | 17k € | 17k € | 15k € |
| Töötajaid 2024 | 22 | 23 | 23 | 21 |
| Käive 2023 | 192k € | 166k € | 300k € | 167k € |
| Riigimaksud 2023 | 32k € | 24k € | 60k € | 29k € |
| Tööjõumaksud 2023 | 12k € | 13k € | 15k € | 15k € |
| Töötajaid 2023 | 17 | 14 | 18 | 16 |
| Käive 2022 | 89k € | 198k € | 173k € | 185k € |
| Riigimaksud 2022 | 18k € | 27k € | 27k € | 30k € |
| Tööjõumaksud 2022 | 10k € | 12k € | 13k € | 15k € |
| Töötajaid 2022 | 19 | 17 | 16 | 18 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Alumik Rest OÜ | Osanik 42% | 14193468 |
| Eswire OÜ | Asutaja | 11189064 |
| Mittetulundusühing LEPPNEEME TENNIS | Juhatuse liige | 80126531 |
| Mittetulundusühing Tallinna Vanalinna Meelelahutusettevõtete Ühendus | AsutajaJuhatuse liige | 80554994 |
| NIM Management OÜ | Juhatuse liigeOsanik 36%Asutaja | 12727539 |
| Nimeta Management Osaühing | Juhatuse liigeOsanik 36%Asutaja | 11080924 |
| Osaühing KANTERON BVI | Juhatuse liigeOsanik 22% | 10230592 |
| osaühing Lubja Invest | Juhatuse liigeOsanik 100% | 10709521 |
| Osaühing Nimeta Holding | Juhatuse liigeOsanik 25%Asutaja | 11559561 |
| Rewere Invest Osaühing | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 12265324 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Alumik Rest OÜ | Juhatuse liigeOsanik 53% | 14193468 |
| Bankend Restaurants OÜ | Juhatuse liigeOsanik 15%Asutaja |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Alumik Rest OÜ | Asutaja | 14193468 |
| OÜ Velleraam | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 14009157 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Alumik Rest OÜ | Juhatuse liigeOsanik 5% | 14193468 |
| MTÜ Tallinna Meelelahutus | Juhatuse liige | 80578049 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Alumik Rest OÜ | Osanik 5% | 14193468 |
| Catherine Nail-Collection Eesti Osaühing | Asutaja | 11420260 |
| ShineNails OÜ |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Osaühing Maverito | Juhatuse liigeOsanik 25% | 10098276 |
| 12244776 |
| Maverito Managment OÜ | AsutajaOsanik 50%Juhatuse liige | 11713223 |
| Mittetulundusühing Tallinna Vanalinna Meelelahutusettevõtete Ühendus | AsutajaJuhatuse liige | 80554994 |
| NIM Management OÜ | Juhatuse liigeOsanik 8%Asutaja | 12727539 |
| Nimeta Management Osaühing | Juhatuse liigeOsanik 8%Asutaja | 11080924 |
| Osaühing KANTERON BVI | Juhatuse liigeOsanik 22% | 10230592 |
| Osaühing Nimeta Holding | Juhatuse liigeOsanik 63%Asutaja | 11559561 |
| Shamrock Management OÜ | Juhatuse liigeOsanik 30%Asutaja | 14065279 |
| Resurfice OÜ | Juhatuse liige | 16315674 |
Osanik 5% |
| 10230592 |
Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja |
| 14946637 |
Võrdlusrühm: Jookide serveerimine, 300 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 2017. Sel aastal registreeriti 14 402 osaühing, neist tegutseb praegu 13 808 ehk 95,9%.