Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.07.2017Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 56-84, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10115 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74301 — Kirjalik ja suuline tõlgeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101996796MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€62kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-11kviimane
€50k€15k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 62 218 € | −10 863 € | 63 184 € | €393k | 2 | 16.07.2025 |
| 2023 | 60 415 € | −3917 € | 74 047 € | €398k | 2 | 08.07.2024 |
| 2022 | 57 086 € | 5444 € | 77 964 € | €391k | 2 | 20.07.2023 |
| 2021 | 56 438 € | 1361 € | 72 519 € | €375k | 2 | 29.06.2023 |
| 2020 | 55 220 € | 889 € | 71 158 € | €365k | 2 | 13.12.2022 |
| 2019 | 63 452 € | 37 843 € | 70 269 € | €178k | 2 | 30.08.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 711 € | 250 € | 0 € | 1 |
| 2025 | 91 324 € | 13 459 € | 13 227 € | 1 |
| 2024 | 61 424 € | 14 230 € | 14 460 € | 2 |
| 2023 | 59 649 € | 10 436 € | 10 401 € | 2 |
| 2022 | 56 863 € | 11 430 € | 11 172 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €15k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 250 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €25k | €27k | €25k | €14k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2024 | €14k | €14k | €19k | €15k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €15k | €15k | €16k | €14k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €13k | €14k | €16k | €14k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 30.04.2026Osanike muutmineÄ 50061389 / M6 · Olek: Jõustunud
- 06.04.2026Osanike muutmineÄ 50061389 / M5 · Olek: Jõustunud
- 24.01.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50061389 / 7 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 7 · kanne
- 20.01.2026Sai osanikuksGalina Mironova · · 100 %
- 20.01.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50061389 / 6 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 6 · kanne
- 16.01.2026MuutmiskanneÄ 50061389 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 14.01.2026MuutmiskanneÄ 50061389 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 02.01.2026Astus juhatusse
- 02.01.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50061389 / 5 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 5 · kanne
2025
- 16.07.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 62 218 €
2024
- 08.07.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 60 415 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Toomas KaarelsonJuhatuse liige · 8 muud ettevõtet
Fastdev Estonia OÜ
Asutaja
Fastdev Ventures OÜ
Asutaja
Moderada OÜ
Osanik 100%AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing Vegalex
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Marlin Marketing
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
PIHELGA TALU TARKADE KLUBI.
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Vegalex Konsult OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Vision Beauty & Spa OÜ
Asutaja