Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.03.2020Äriregister
- Aadress
- Lõõtsa tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102240483MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (15)
Äriregister · 18 h tagasiUC
Usaldusfond Change Ventures Fund IIJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14802453 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 17%
EK
Evart konsultatsioon OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14659961 · osanik alates 12.05.2025
Osanik 10%
US
Usaldusfond Superangel OneJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14435150 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 2%
Näita kõiki (15)
US
Usaldusfond StartupIst Ventures Fund IJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16237394 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 1%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiRecruitment Software OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 549 575 € | −397 458 € | 165 271 € | €574k | 9 | 05.06.2025 |
| 2023 | 384 966 € | −1 000 520 € | 562 729 € | €755k | 10 | 09.06.2024 |
| 2022 | 182 123 € | −425 859 € | 1 563 249 € | €1.7m | 7 | 28.06.2023 |
| 2021 | 71 491 € | −173 575 € | 136 609 € | €163k | 6 | 26.05.2022 |
| 2020 | 13 794 € | 7187 € | 10 187 € | €11k | 0 | 07.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 452 502 € | 124 133 € | 84 403 € | 11 |
| 2025 | 1 118 384 € | 388 593 € | 287 700 € | 9 |
| 2024 | 816 600 € | 300 075 € | 223 038 € | 9 |
| 2023 | 625 903 € | 247 111 € | 235 662 € | 8 |
| 2022 | 303 007 € | 110 143 € | 98 897 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €453k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €124k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €84k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €276k | €296k | €200k | €347k |
| Riigimaksud 2025 | €89k | €97k | €96k | €106k |
| Tööjõumaksud 2025 | €68k | €70k | €72k | €77k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 10 | 9 |
| Käive 2024 | €189k | €183k | €194k | €250k |
| Riigimaksud 2024 | €72k | €71k | €78k | €79k |
| Tööjõumaksud 2024 | €55k | €51k | €59k | €58k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €111k | €154k | €176k | €185k |
| Riigimaksud 2023 | €56k | €65k | €63k | €63k |
| Tööjõumaksud 2023 | €57k | €64k | €61k | €54k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 8 | 7 | 8 |
| Käive 2022 | €43k | €65k | €57k | €138k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €30k | €24k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €22k | €23k | €24k | €30k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 10 |
Riigihanked (2 · €192k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 05.05.2025 | Värbamistarkvara Tallinna linna asutustele | Tallinna Strateegiakeskus | 161 816 € |
| 13.04.2023 | Eesti Töötukassa värbamiste haldamise veebikeskkond | Eesti Töötukassa | 29 999 € |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded22.04.2026
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 11 · Olek: Jõustunud
22.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 11
12.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 10 · Olek: Jõustunud
12.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
19.11.2024
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
19.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2024
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50142450 / 7 · Olek: Jõustunud
22.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.03.2023
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 5 · Olek: Jõustunud
01.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.02.2023
Muutmiskanne
Ä 50142450 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50142450 / 4 · Olek: Jõustunud
23.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
16.08.2022
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 3 · Olek: Jõustunud
16.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50142450 / 2 · Olek: Jõustunud
05.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.03.2020
Esmakanne
Ä 50142450 · Olek: Jõustunud
12.03.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Paavo HeilJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet