Haiglaravi tegevusala alusel registreeritud 14. aprill 1998. Põhitegevuskoht Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond.
Praegune võlg: 0,00 €. Ajalugu uuendatakse igapäevaselt.
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | – | 3 606 470 € | 17,2m € | 21,6m € | 438 | 26.06.2026 | |
| 2024AUD | – | 688 339 € | 12,8m € | 16,1m € | 411 | 30.06.2025 | |
| 2023AUD | – | 450 042 € | 12,1m € | 15,2m € | 398 | 15.05.2024 | |
| 2022 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 354 083 € | 5 330 482 € | 5 648 782 € | 557 |
| 2025 | 403 358 € | 7 004 194 € | 7 402 515 € | 532 |
| 2024 | 349 153 € | 5 878 271 € | 6 178 426 € | 523 |
| 2023 | 333 483 € | 4 938 846 € | 5 200 747 € | 498 |
| 2022 | 290 983 € | 4 366 685 € |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 106k € | 117k € | 132k € | – |
| Riigimaksud 2026 | 1,7m € | 1,7m € | 1,9m € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 1,8m € | 1,8m € | 2,0m € | – |
| Töötajaid 2026 | 542 | 547 | 557 | – |
| Käive 2025 | 85k € | 114k € | 91k € | 114k € |
| Riigimaksud 2025 | 1,7m € | 1,7m € |
2026: 7,3m € · 2025: 28,5m € · 2024: 22,8m €
Top 7 ostjat moodustavad 58,4m € ehk 100% kogusummast. Ülejäänud 3 ostjat jagavad ülejäänu.
Kuressaare Haigla Sihtasutus on isikute kaudu seotud 91 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 10 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Mihkel Undrest kaudu (13 ettevõtet).
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Eesti Kalapüügilaevade Omanike ja Reederite Liit | Juhatuse liige | 80168736 |
| Eesti Keskerakond | Juhatuse liige | 80053370 |
| Mittetulundusühing BULLA MAJA |
| – |
| 1 424 676 € |
| 11,7m € |
| 14,5m € |
| 401 |
| 23.05.2023 |
| 2021AUD | – | 780 890 € | 10,2m € | 13,1m € | 382 | 16.05.2022 |
| 2020AUD | – | 1 556 710 € | 9,4m € | 12,5m € | 381 | 05.05.2021 |
| 2019AUD | – | 164 100 € | 7,9m € | 9,9m € | 380 | 17.05.2020 |
| 4 601 580 € |
| 494 |
| 1,9m € |
| 1,8m € |
| Tööjõumaksud 2025 | 1,7m € | 1,8m € | 2,0m € | 1,9m € |
| Töötajaid 2025 | 535 | 533 | 532 | 532 |
| Käive 2024 | 91k € | 94k € | 73k € | 91k € |
| Riigimaksud 2024 | 1,4m € | 1,4m € | 1,6m € | 1,5m € |
| Tööjõumaksud 2024 | 1,4m € | 1,5m € | 1,7m € | 1,6m € |
| Töötajaid 2024 | 504 | 519 | 525 | 523 |
| Käive 2023 | 83k € | 90k € | 67k € | 93k € |
| Riigimaksud 2023 | 1,1m € | 1,1m € | 1,4m € | 1,3m € |
| Tööjõumaksud 2023 | 1,2m € | 1,2m € | 1,5m € | 1,3m € |
| Töötajaid 2023 | 482 | 490 | 481 | 498 |
| Käive 2022 | 73k € | 66k € | 71k € | 81k € |
| Riigimaksud 2022 | 1,1m € | 1,0m € | 1,2m € | 1,1m € |
| Tööjõumaksud 2022 | 1,1m € | 1,1m € | 1,3m € | 1,1m € |
| Töötajaid 2022 | 482 | 503 | 497 | 494 |
Juhatuse liige |
| 80423698 |
| mittetulundusühing Minu kodukant Sõrve | Juhatuse liige | 80152439 |
| mittetulundusühing Saarte Kalandus | Juhatuse liige | 80259628 |
| Mõntu Sadama Halduse OÜ | Juhatuse liige | 10900414 |
| Nasva Jõesadama Ühing | Juhatuse liige | 80405314 |
| osaühing Kaabeltau | Juhatuse liigeOsanik 100% | 10121058 |
| Osaühing VRHL | Juhatuse liigeOsanik 100% | 10538284 |
| OÜ Mõntu Sadam | Juhatuse liige | 10249456 |
| Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kotkapoja tn 10 korteriühistu | Juhatuse liige | 80090388 |
| Saarte Traallaevade Omanike Ühing | Juhatuse liige | 80138327 |
| Sõrvemaa Arengu Ühing | Juhatuse liigeAsutaja | 80203763 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| ISAMAA Erakond | Juhatuse liige | 80243584 |
| Isamaalised MTÜ | AsutajaLikvideerija | 80588622 |
| Kamm Ettevõtmiste OÜ | Osanik 100%Juhatuse liige | 10526364 |
| Liv Outdoor OÜ | Juhatuse liige | 14671264 |
| mittetulundusühing Looduslikud niidud | Juhatuse liige | 80372388 |
| OÜ Lümanda Lihaveis | Juhatuse liige | 12193754 |
| OÜ MK ARENDUS | Juhatuse liige | 11251700 |
| OÜ Saare Särts | Juhatuse liige | 17192914 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| aktsiaselts Kuressaare Veevärk | Nõukogu liige | 10083079 |
| Lehe 5 Kodu OÜ | Nõukogu liige | 16753500 |
| Osaühing Saaremaa Prügila | Nõukogu liige | 11363639 |
| Saaremaa Rotary Klubi | Asutaja | 80217110 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| AR AGENTUURI AKTSIASELTS | Nõukogu liige | 10218697 |
| HÕBEGRUPP OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100% | 10706273 |
| OÜ Hõbekeskus | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 14048140 |
| Vlindera OÜ | Juhatuse liige | 17549813 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Sihtasutus Hooldekodu Saaremaa Valss | Nõukogu liige | 90012998 |
| Tallinn, Liivalaia tn 3 korteriühistu | Juhatuse liige | 80013651 |
| Tallinn, Nõmme tee 63a korteriühistu | Juhatuse liige | 80089899 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Saaremaa Arstide Selts | Juhatuse liige | 80104207 |
| Saaremaa vald, Kuressaare linn, Rohu tn 1a korteriühistu | Juhatuse liigeAsutaja | 80024368 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Eiaku Konsult OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 17405729 |
| Rauni Põllumajanduse Osaühing | Osanik 1% | 10250376 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond | Nõukogu liige | 90015070 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Sihtasutus NARVA HAIGLA | Nõukogu liige | 90003217 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Abistavad Teenused OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100% | 10295226 |
| AH Cavum OÜ | Audiitor | 10082594 |
| AKTSIASELTS EESTI LOTO | Audiitor | 10281170 |
| aktsiaselts Kuressaare Autoteenindus | Audiitor | 10052245 |
| Aktsiaselts Kuressaare Soojus | Audiitor | 10105549 |
| aktsiaselts Kuressaare Veevärk | Audiitor | 10083079 |
| Aktsiaselts Level | Audiitor | 10216072 |
| Aktsiaselts Luksusjaht | Audiitor | 10373446 |
| Aktsiaselts ML-Transport | Audiitor | 10250057 |
| aktsiaselts PÄRNU VESI | Audiitor | 10120395 |
| Aktsiaselts Saare Rand | Audiitor | 10250425 |
| Aktsiaselts Salome Auto | Audiitor | 10043453 |
| aktsiaselts Valjala Söödatehas | Audiitor | 10105177 |
| APROPRIES OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 16597922 |
| AS Viimsi Vesi | Audiitor | 10461699 |
| AVAC Audit OÜ | Juhatuse liigeOsanik 33% | 14346392 |
| … ja veel 37 ettevõtet · vaata isiku lehel ↗ | ||
Võrdlusrühm: Haiglaravi, 10 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 1998. Sel aastal registreeriti 40 sihtasutus, neist tegutseb praegu 31 ehk 77,5%.