Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.11.1996Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 232/5, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11314 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.iauto.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6710000Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46711 — Mootorsõidukite hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100084476MTA · käibemaksukohustuslane
- Aktsiakapital
- 50 000,00 ۀriregister
- LEI
- 549300EHD2Z2D6BGCQ93 · väljastatud 08.11.2017GLEIF
Juhtorgan (5)
Äriregister · 9 h tagasiAktsionärid
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiMuud isikud (2)
Äriregister · 9 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 9 h tagasiaktsiaselts INFO-AUTO on osanik või juhtorganis veel 5 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 68 921 676 € | 4 009 148 € | 23 613 877 € | €31.9m | 152 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 67 647 999 € | 4 722 457 € | 20 338 733 € | €28.5m | 151 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 60 119 277 € | 3 138 961 € | 16 213 049 € | €22.4m | 152 | 14.06.2023 |
| 2021AUD | 51 728 793 € | 2 477 050 € | 13 790 805 € | €19.6m | 149 | 29.06.2022 |
| 2020AUD | 41 603 741 € | 1 069 511 € | 11 645 530 € | €18.1m | 153 | 15.07.2021 |
| 2019AUD | 48 906 084 € | 1 869 014 € | 10 880 685 € | €17.9m | 152 | 13.07.2020 |
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 9 518 067 € | 1 266 296 € | 635 448 € | 136 |
| 2025 | 63 209 208 € | 5 787 448 € | 2 953 224 € | 144 |
| 2024 | 87 280 903 € | 9 285 277 € | 3 058 463 € | 158 |
| 2023 | 84 806 923 € | 7 625 416 € | 2 886 956 € | 150 |
| 2022 | 78 120 434 € | 7 070 231 € | 2 564 525 € | 155 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €9.5m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1.3m | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €635k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 136 | — | — | — |
| Käive 2025 | €17.2m | €13.2m | €11.4m | €21.5m |
| Riigimaksud 2025 | €1.6m | €1.2m | €1.7m | €1.3m |
| Tööjõumaksud 2025 | €1.0m | €614k | €673k | €659k |
| Töötajaid 2025 | 154 | 148 | 148 | 144 |
| Käive 2024 | €21.8m | €22.2m | €20.8m | €22.5m |
| Riigimaksud 2024 | €2.0m | €2.1m | €3.0m | €2.2m |
| Tööjõumaksud 2024 | €890k | €698k | €774k | €697k |
| Töötajaid 2024 | 153 | 155 | 155 | 158 |
| Käive 2023 | €18.9m | €24.3m | €22.6m | €18.9m |
| Riigimaksud 2023 | €1.8m | €1.7m | €2.4m | €1.8m |
| Tööjõumaksud 2023 | €839k | €637k | €736k | €675k |
| Töötajaid 2023 | 157 | 153 | 153 | 150 |
| Käive 2022 | €16.2m | €19.7m | €21.0m | €21.3m |
| Riigimaksud 2022 | €1.8m | €1.5m | €1.7m | €2.1m |
| Tööjõumaksud 2022 | €737k | €558k | €622k | €648k |
| Töötajaid 2022 | 157 | 150 | 148 | 155 |
Kommertspandid (2 · €1.4m)
Äriregister kommertspandidTarbijavaidluskomisjoni otsused (1 · 1 tarbija kahjuks)
TTJA · 11 h tagasiMärksõnad:auto hooldus, kahju hüvitamine
Tarbija tellis autole Morocraft hoolduse ning tarbija arvates ei vastanud teenus reklaamile, sest tarbijal purunes väljaspool Eestit süüteküünal, mis murdus ja sattus silindrisse ning tekitas mootoririkke. Tarbija pidi auto transportima kohalikku esindusse ning kandma remondikulusid. Kuna tarbija on kahel korral läbinud Motorcrafti hooldusi, siis oli ta seisukohal,et kaupleja oleks pidanud tema tähelepanu juhtima küünalde vahetamise vajalikkusele ja hoolduse reklaamlause lubab alati korras autot. Näita rohkem
Kaupleja selgituste kohaselt sisaldab Motorcraft hooldus 12 erinevat operatsiooni, kuid süüteküünalde kontroll nende hulka ei kuulu. Süüteküünladi tavaliselt ei kontrollita, sest nende väljakeeramisel tuleks nad juba asendada, sest nad võivad vigastusi saada.Tarbijal puudusid ka süüteküünalde riketele viitavad kaebused. Komisjon asus seisukohale, et avaldus tuleb jätta rahuldamata. Töövõtuleping ei näinud ette, et kaupleja oleks pidanud teostama süüteküünalde kontrolli või siis asenduse. Komisjoni hinnangul ei ole tegemist eksitamisega, sest Motorcraft hooldus erineb täishooldusest ning selle eesmärgiks ei ole kõikide sõlmede kontrollimine. Samuti ei ole mõeldav, et isegi täishoolduse käigus peaks kaupleja parandama kõik sõiduki vead. VÕS § 635 lg 1
Riigihanked (24 · €1.1m)
Riigihangete register · 7 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 22.09.2023 | Sihtasutus Viljandi Haigla | 36 327 € | |
| 02.05.2023 | Tartu Ülikool | 51 583 € | |
| 10.04.2023 | Maaeluministeerium | 121 641 € | |
| 28.09.2022 | Eesti Loodushoiu Keskus | 37 466 € | |
| 21.09.2022 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 39 083 € |
Näita ülejäänud (19)
| 12.07.2022 | Pärnu Linnavalitsus | 41 233 € | |
| 18.07.2022 | Pärnu Linnavalitsus | 35 176 € | |
| 21.04.2022 | Viljandi Hoolekandekeskus | 46 533 € | |
| 20.01.2022 | Pärnu Linnavalitsus | 36 892 € | |
| 05.01.2021 | Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet | 40 785 € | |
| 11.01.2022 | Eesti Maaülikool | 29 917 € | |
| 02.12.2021 | Tallinna Tehnikaülikool | 27 868 € | |
| 22.07.2021 | Sihtasutus Viljandi Haigla | 40 902 € | |
| 12.11.2020 | Peipsiääre Vallavalitsus | 59 000 € | |
| 11.11.2020 | OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus | 33 750 € | |
| 26.05.2020 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 118 750 € | |
| 26.07.2019 | Aktsiaselts A. L. A. R. A. | 29 917 € | |
| 05.07.2019 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 68 583 € | |
| 28.05.2019 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 63 850 € | |
| 30.07.2018 | Tallinna Kalmistud | 24 358 € | |
| 11.06.2018 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 39 333 € | |
| 15.03.2018 | Tallinna Linnakantselei | 29 942 € | |
| 27.11.2017 | Tallinna Kalmistud | 37 250 € | |
| 12.09.2017 | Pärnu Linnavalitsus | 22 452 € |
Ajalugu (52)
Äriregister kandedNäita ülejäänud 47 sündmust
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 57 ettevõttes.
… ja veel 4 ettevõtet