Overview
e-Business Register · 3 h ago- Legal form
- Public limited company
- Date of first registration
- 05.11.1996e-Business Register
- Address
- Pärnu mnt 232/5, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11314 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.iauto.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 6710000e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 46711 — Wholesale of motor vehiclese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100084476ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 50 000,00 €e-Business Register
- LEI
- 549300EHD2Z2D6BGCQ93 · issued 08.11.2017GLEIF
Officers (5)
e-Business Register · 3 h agoShareholders
e-Business Register · 3 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 3 h agoOther persons (2)
e-Business Register · 3 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 3 h agoaktsiaselts INFO-AUTO is a shareholder or officer in 5 more companies.
Tech stack
Website analysis · 2 h tagasiAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 68 921 676 € | 4 009 148 € | 23 613 877 € | €31.9m | 152 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 67 647 999 € | 4 722 457 € | 20 338 733 € | €28.5m | 151 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 60 119 277 € | 3 138 961 € | 16 213 049 € | €22.4m | 152 | 14.06.2023 |
| 2021AUD | 51 728 793 € | 2 477 050 € | 13 790 805 € | €19.6m | 149 | 29.06.2022 |
| 2020AUD | 41 603 741 € | 1 069 511 € | 11 645 530 € | €18.1m | 153 | 15.07.2021 |
| 2019AUD | 48 906 084 € | 1 869 014 € | 10 880 685 € | €17.9m | 152 | 13.07.2020 |
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 9 518 067 € | 1 266 296 € | 635 448 € | 136 |
| 2025 | 63 209 208 € | 5 787 448 € | 2 953 224 € | 144 |
| 2024 | 87 280 903 € | 9 285 277 € | 3 058 463 € | 158 |
| 2023 | 84 806 923 € | 7 625 416 € | 2 886 956 € | 150 |
| 2022 | 78 120 434 € | 7 070 231 € | 2 564 525 € | 155 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €9.5m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €1.3m | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €635k | — | — | — |
| Employees 2026 | 136 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €17.2m | €13.2m | €11.4m | €21.5m |
| State taxes 2025 | €1.6m | €1.2m | €1.7m | €1.3m |
| Taxes on workforce 2025 | €1.0m | €614k | €673k | €659k |
| Employees 2025 | 154 | 148 | 148 | 144 |
| Revenue 2024 | €21.8m | €22.2m | €20.8m | €22.5m |
| State taxes 2024 | €2.0m | €2.1m | €3.0m | €2.2m |
| Taxes on workforce 2024 | €890k | €698k | €774k | €697k |
| Employees 2024 | 153 | 155 | 155 | 158 |
| Revenue 2023 | €18.9m | €24.3m | €22.6m | €18.9m |
| State taxes 2023 | €1.8m | €1.7m | €2.4m | €1.8m |
| Taxes on workforce 2023 | €839k | €637k | €736k | €675k |
| Employees 2023 | 157 | 153 | 153 | 150 |
| Revenue 2022 | €16.2m | €19.7m | €21.0m | €21.3m |
| State taxes 2022 | €1.8m | €1.5m | €1.7m | €2.1m |
| Taxes on workforce 2022 | €737k | €558k | €622k | €648k |
| Employees 2022 | 157 | 150 | 148 | 155 |
Commercial pledges (2 · €1.4m)
Business Register · pledgesConsumer Disputes Commission decisions (1 · 1 against consumer)
TTJA · 18 h tagasiMärksõnad:auto hooldus, kahju hüvitamine
Tarbija tellis autole Morocraft hoolduse ning tarbija arvates ei vastanud teenus reklaamile, sest tarbijal purunes väljaspool Eestit süüteküünal, mis murdus ja sattus silindrisse ning tekitas mootoririkke. Tarbija pidi auto transportima kohalikku esindusse ning kandma remondikulusid. Kuna tarbija on kahel korral läbinud Motorcrafti hooldusi, siis oli ta seisukohal,et kaupleja oleks pidanud tema tähelepanu juhtima küünalde vahetamise vajalikkusele ja hoolduse reklaamlause lubab alati korras autot. Show more
Kaupleja selgituste kohaselt sisaldab Motorcraft hooldus 12 erinevat operatsiooni, kuid süüteküünalde kontroll nende hulka ei kuulu. Süüteküünladi tavaliselt ei kontrollita, sest nende väljakeeramisel tuleks nad juba asendada, sest nad võivad vigastusi saada.Tarbijal puudusid ka süüteküünalde riketele viitavad kaebused. Komisjon asus seisukohale, et avaldus tuleb jätta rahuldamata. Töövõtuleping ei näinud ette, et kaupleja oleks pidanud teostama süüteküünalde kontrolli või siis asenduse. Komisjoni hinnangul ei ole tegemist eksitamisega, sest Motorcraft hooldus erineb täishooldusest ning selle eesmärgiks ei ole kõikide sõlmede kontrollimine. Samuti ei ole mõeldav, et isegi täishoolduse käigus peaks kaupleja parandama kõik sõiduki vead. VÕS § 635 lg 1
Public procurements (24 · €1.1m)
Procurement Register · 2 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 22.09.2023 | Sihtasutus Viljandi Haigla | 36 327 € | |
| 02.05.2023 | Tartu Ülikool | 51 583 € | |
| 10.04.2023 | Maaeluministeerium | 121 641 € | |
| 28.09.2022 | Eesti Loodushoiu Keskus | 37 466 € | |
| 21.09.2022 | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 39 083 € |
Show remaining (19)
| 12.07.2022 | Pärnu Linnavalitsus | 41 233 € | |
| 18.07.2022 | Pärnu Linnavalitsus | 35 176 € | |
| 21.04.2022 | Viljandi Hoolekandekeskus | 46 533 € | |
| 20.01.2022 | Pärnu Linnavalitsus | 36 892 € | |
| 05.01.2021 | Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet | 40 785 € | |
| 11.01.2022 | Eesti Maaülikool | 29 917 € | |
| 02.12.2021 | Tallinna Tehnikaülikool | 27 868 € | |
| 22.07.2021 | Sihtasutus Viljandi Haigla | 40 902 € | |
| 12.11.2020 | Peipsiääre Vallavalitsus | 59 000 € | |
| 11.11.2020 | OÜ Eesti Keskkonnauuringute Keskus | 33 750 € | |
| 26.05.2020 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 118 750 € | |
| 26.07.2019 | Aktsiaselts A. L. A. R. A. | 29 917 € | |
| 05.07.2019 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 68 583 € | |
| 28.05.2019 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 63 850 € | |
| 30.07.2018 | Tallinna Kalmistud | 24 358 € | |
| 11.06.2018 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 39 333 € | |
| 15.03.2018 | Tallinna Linnakantselei | 29 942 € | |
| 27.11.2017 | Tallinna Kalmistud | 37 250 € | |
| 12.09.2017 | Pärnu Linnavalitsus | 22 452 € |
History (52)
e-Business Register · entriesShow 47 more events
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 57 other companies.
… and 4 more companies