Üldandmed
Äriregister · 11 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.12.1998Äriregister
- Aadress
- Tatari tn 56b, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10134 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.koopia.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56487684Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 1812 — Muu trükkimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100520804MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 32 000,00 ۀriregister
Juhtorgan (5)
Äriregister · 11 min tagasiAsutajad (6)
Äriregister · 11 min tagasiKN
Kopio Niini OYVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 09.12.1998
Asutaja
Osanikud (6)
Äriregister · 11 min tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
50.5% · 4
Ingel
1.5% · 1
Muud
48.0% · 1
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | Niini & Co Oy | 48.00% |
| 2 | Urmas Rauam | 19.50% |
| 3 | Arto Aulis Harakka | 11.00% |
| 4 | Rauli Veikko Niini | 11.00% |
| 5 | Viiva-Anne Rauam | 9.00% |
| 6 | Merike Vreindlik | 1.50% |
Kontsentratsioon
Top 1
48.0%
Top 3
78.5%
Top 5
98.5%
Top 10
100.0%
80%-i piir
4/6
Gini
0.44
Dominantne osanik: 48.0% — mitte-kontrolliv, kuid blokeeriv.
N&
Niini & Co OyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 48% · €15k
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 min tagasiTA
Sünniaeg 1959 · 67 a · tegelik kasusaaja alates 04.12.2023
Tegelik kasusaaja
PE
Sünniaeg 1947 · 79 a · tegelik kasusaaja alates 04.12.2023
Tegelik kasusaaja
Muud isikud
Äriregister · 11 min tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi koopia.ee9 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.6mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€1kviimane
€50k€15k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 640 774 € | 1452 € | 426 099 € | €647k | 24 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 1 689 895 € | 41 763 € | 442 147 € | €685k | 25 | 21.06.2024 |
| 2022 | 1 560 002 € | 11 269 € | 400 385 € | €624k | 26 | 19.06.2023 |
| 2021AUD | 1 410 263 € | −19 700 € | 389 116 € | €651k | 27 | 28.06.2022 |
| 2020AUD | 1 266 830 € | −4124 € | 408 816 € | €619k | 26 | 21.06.2021 |
| 2019AUD | 1 404 596 € | −11 910 € | 412 940 € | €637k | 30 | 08.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 446 308 € | 129 756 € | 81 918 € | 22 |
| 2025 | 1 859 884 € | 486 155 € | 325 368 € | 26 |
| 2024 | 1 744 134 € | 465 440 € | 302 213 € | 28 |
| 2023 | 1 779 053 € | 427 061 € | 283 580 € | 28 |
| 2022 | 1 645 133 € | 402 740 € | 268 274 € | 30 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €446k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €130k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €82k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 22 | — | — | — |
| Käive 2025 | €482k | €471k | €405k | €502k |
| Riigimaksud 2025 | €132k | €123k | €116k | €114k |
| Tööjõumaksud 2025 | €82k | €79k | €84k | €81k |
| Töötajaid 2025 | 23 | 24 | 26 | 26 |
| Käive 2024 | €477k | €441k | €355k | €471k |
| Riigimaksud 2024 | €123k | €119k | €111k | €112k |
| Tööjõumaksud 2024 | €80k | €71k | €78k | €73k |
| Töötajaid 2024 | 26 | 27 | 25 | 28 |
| Käive 2023 | €483k | €452k | €355k | €489k |
| Riigimaksud 2023 | €118k | €99k | €106k | €104k |
| Tööjõumaksud 2023 | €78k | €64k | €75k | €67k |
| Töötajaid 2023 | 28 | 30 | 27 | 28 |
| Käive 2022 | €420k | €413k | €339k | €472k |
| Riigimaksud 2022 | €108k | €92k | €98k | €105k |
| Tööjõumaksud 2022 | €74k | €58k | €72k | €64k |
| Töötajaid 2022 | 29 | 30 | 28 | 30 |
Toetused (1 · €88k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
88 000 €
Riigihanked (9 · €3.5m)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 25.07.2023 | Riigi Tugiteenuste Keskus | 350 000 € | |
| 12.07.2022 | Tallinna Tehnikaülikool | 60 000 € | |
| 30.06.2022 | Tallinna Strateegiakeskus | 400 000 € | |
| 27.07.2021 | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 185 000 € | |
| 20.05.2021 | Tallinna Linnavaraamet | 4000 € |
Näita ülejäänud (4)
| 13.11.2020 | Tallinna Tehnikaülikool | 100 000 € | |
| 05.11.2020 | Tallinna Ülikool | 2 000 000 € | |
| 22.08.2019 | Tallinna Tehnikaülikool | 400 000 € | |
| 28.11.2018 | aktsiaselts Eesti Raudtee | 20 000 € |
Ajalugu (41)
Äriregister kanded27.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 19
27.11.2025
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 20 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 18
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 19 · Olek: Jõustunud
19.06.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 17
Näita ülejäänud 36 sündmust
19.06.2023
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 18 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 16
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 17 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 15
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 16 · Olek: Jõustunud
24.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 14
24.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 15 · Olek: Jõustunud
16.01.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 13
16.01.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10036677 / 14 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 12
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 13 · Olek: Jõustunud
07.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 11
07.04.2016
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 12 · Olek: Jõustunud
01.04.2016
Muutmiskanne
Ä 10036677 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.07.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
18.07.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10036677 / 10 · Olek: Jõustunud
18.07.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10036677 / 11 · Olek: Jõustunud
22.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10036677 / 9 · Olek: Jõustunud
13.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10036677 / M5 · Olek: Jõustunud
05.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 36677 / 8 · Olek: Jõustunud
18.03.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.03.2005
Muutmiskanne
Ä 36677 / 7 · Olek: Jõustunud
17.02.2005
Muutmiskanne
Ä 36677 / M4 · Olek: Jõustunud
25.11.2004
Muutmiskanne
Ä 36677 / M3 · Olek: Jõustunud
23.03.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.03.2004
Muutmiskanne
Ä 36677 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2003
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2003
Avaldatav muutmiskanne
Ä 36677 / 5 · Olek: Jõustunud
16.01.2003
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 4
16.01.2003
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 36677 / 4 · Olek: Jõustunud
06.01.2003
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 36677 / M2 · Olek: Jõustunud
08.01.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
13.10.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
09.12.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 23 ettevõttes.
Urmas RauamJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 20% · 3 muud ettevõtet
Ene AllikJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Lya PähnapuuAudiitor · 17 muud ettevõtet
Ahola Transport osaühing
Audiitor
Aktsiaselts Vandeni Kindlustusmaaklerid
Audiitor
Audius AB osaühing
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
LAVO Kaubanduse Osaühing
Audiitor
Lilleluup OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
Osaühing Delfes
Audiitor
Osaühing Laanetagune
Audiitor
OSAÜHING LEIGER
Tegelik kasusaaja
Osaühing Leigola
Audiitor
Osaühing Leola Kinnisvara
Audiitor
Osaühing Milligrupp
Audiitor
osaühing Runorex
Mitterahalist sissemakset hinnanud audiitor
Osaühing Saksa Rehvid
Audiitor
Osaühing SALLENDOR
Audiitor
OÜ Cellufuel
Mitterahalist sissemakset hinnanud audiitor
OÜ Leiger LK
Juhatuse liigeOsanik 29%
OÜ Stone House
Audiitor