Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.06.2001Äriregister
- Aadress
- TarmoADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5103644Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100697410MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 174 271 € | €179k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 0 € | −202 € | 174 271 € | €179k | 0 | 27.06.2024 |
| 2022 | 0 € | −136 € | 174 473 € | €179k | 0 | 05.07.2023 |
| 2021 | 0 € | −210 € | 174 609 € | €179k | 0 | 06.07.2022 |
| 2020 | 0 € | −311 € | 174 819 € | €179k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 2952 € | −392 € | 175 130 € | €179k | 0 | 21.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 100 € | 0 € | — |
| 2025 | 290 € | 202 € | 0 € | — |
| 2024 | 0 € | 138 € | 0 € | — |
| 2023 | 0 € | 178 € | 0 € | — |
| 2022 | 0 € | 156 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 100 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 200 € | 0 € | 90 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 144 € | — | 20 € | 38 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | — | 69 € | — | 69 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 89 € | — | — | 89 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | — | 78 € | — | 78 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Kinnistud (2 · 5453 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 5 h tagasiLusti tee 11, Kobela alevik, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%14301:003:0200#18676150
3287 m²
Kinnistusraamatust →Veski tn 10, Antsla linn, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%14401:003:0230#1021841
2166 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (26)
Äriregister kanded31.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
31.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20020678 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20020678 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 21 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20020678 / 10 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20020678 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2015
Muutmiskanne
Ä 20020678 / 8 · Olek: Jõustunud
08.12.2014
Muutmiskanne
Ä 20020678 / M5 · Olek: Jõustunud
02.12.2014
Muutmiskanne
Ä 20020678 / M4 · Olek: Jõustunud
14.11.2014
Muutmiskanne
Ä 20020678 / M3 · Olek: Jõustunud
14.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.05.2014
Muutmiskanne
Ä 20020678 / 7 · Olek: Jõustunud
25.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.05.2010
Muutmiskanne
Ä 20020678 / 6 · Olek: Jõustunud
28.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.12.2008
Muutmiskanne
Ä 20678 / 5 · Olek: Jõustunud
28.11.2008
Muutmiskanne
Ä 20678 / 4 · Olek: Jõustunud
22.02.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.02.2007
Muutmiskanne
Ä 20678 / 3 · Olek: Jõustunud
13.02.2007
Muutmiskanne
Ä 20678 / M2 · Olek: Jõustunud
22.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
21.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 20678 / 2 · Olek: Jõustunud
15.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 20678 / M1 · Olek: Jõustunud
07.06.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Rene TarendJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet