Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.05.2009Äriregister
- Aadress
- Väike-Tarvastu, Ruhingu küla, Antsla vald, 66516 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53305250Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10391 — Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamineÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
780 €viimane
€50k€25k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
416 €viimane
€10k€3k€-5k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 780 € | 416 € | 5263 € | €5k | 0 | 27.04.2026 |
| 2024 | 3824 € | −3510 € | 4847 € | €5k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 30 881 € | −474 € | 12 353 € | €12k | 0 | 15.04.2024 |
| 2022 | 17 994 € | 758 € | 12 827 € | €21k | 1 | 05.06.2023 |
| 2021 | 13 988 € | 3982 € | 18 070 € | €24k | 1 | 18.05.2022 |
| 2020 | 15 193 € | 2145 € | 14 088 € | €19k | 1 | 13.04.2021 |
| 2019 | 18 965 € | 9399 € | 15 943 € | €17k | 1 | 28.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 42 € | 0 € | — |
| 2025 | — | 37 € | 0 € | — |
| 2024I-II kv | 185 € | 971 € | 187 € | — |
| 2023 | 26 502 € | 4868 € | 693 € | — |
| 2022 | 16 825 € | 2768 € | 507 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 42 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 37 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 209 € | −24 € | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | 971 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 187 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €3k | €4k | €8k | €11k |
| Riigimaksud 2023 | 797 € | 657 € | €2k | 985 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 360 € | 40 € | 293 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €3k | €4k | €4k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | 412 € | 615 € | 349 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 100 € | 0 € | 407 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.11.2023
Muutmiskanne
Ä 20044800 / 6 · Olek: Jõustunud
02.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20044800 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20044800 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 10 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20044800 / 4 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20044800 / 3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.10.2011
Muutmiskanne
Ä 20044800 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.10.2011
Muutmiskanne
Ä 20044800 / M2 · Olek: Jõustunud
12.05.2009
Esmakanne
Ä 44800 · Olek: Jõustunud
12.05.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
28.04.2009
Esmakanne
Ä 44800 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Margus KonnulaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Airi Hallik-KonnulaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet