Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus tegevusala alusel registreeritud 16. märts 2010. Põhitegevuskoht Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond.
| Aasta | Müügitulu | Kasum |
|---|
Osaühing Rosebud on isikute kaudu seotud 16 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 2 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Ahti Meriniit kaudu (9 ettevõtet).
| Omakapital |
|---|
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2025AUD | 1 263 734 € | 356 014 € | 8,3m € | 14,1m € | 1 | 30.06.2026 | |
| 2024AUD | 1 170 342 € | 2 131 724 € | 7,9m € | 13,0m € | 1 | 29.08.2025 | |
| 2023AUD | 1 191 339 € | 613 296 € | 5,8m € | 9,8m € | 1 | 19.06.2024 | |
| 2022AUD | 1 241 009 € | 338 178 € | 5,2m € | 9,7m € | 1 | 30.06.2023 | |
| 2021AUD | 673 672 € | 667 130 € | 7,7m € | 9,7m € | 2 | 30.06.2022 | |
| 2020AUD | 657 896 € | 174 488 € | 7,0m € | 9,6m € | 2 | 10.06.2021 | |
| 2019AUD | 919 277 € | 684 282 € | 6,8m € | 9,9m € | 3 | 25.06.2020 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 1 067 019 € | 177 088 € | 9648 € | 1 |
| 2025 | 1 307 106 € | 139 004 € | 10 560 € | 1 |
| 2024 | 1 210 565 € | 164 428 € | 10 204 € | 1 |
| 2023 | 1 282 621 € | 209 488 € | 10 204 € | 1 |
| 2022 | 1 267 794 € | 208 066 € | 11 083 € | 1 |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 398k € | 324k € | 345k € | – |
| Riigimaksud 2026 | 62k € | 58k € | 57k € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 3k € | 3k € | 4k € | – |
| Töötajaid 2026 | 1 | 1 | 1 | – |
| Käive 2025 | 344k € | 348k € | 309k € | 307k € |
| Riigimaksud 2025 | 61k € | 29k € | 21k € | 28k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 2k € | 3k € | 3k € | 3k € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 278k € | 276k € | 273k € | 383k € |
| Riigimaksud 2024 | 45k € | 45k € | 19k € | 56k € |
| Tööjõumaksud 2024 | 3k € | 3k € | 3k € | 3k € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 430k € | 292k € | 284k € | 276k € |
| Riigimaksud 2023 | 56k € | 57k € | 39k € | 57k € |
| Tööjõumaksud 2023 | 3k € | 3k € | 3k € | 3k € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | 324k € | 301k € | 322k € | 321k € |
| Riigimaksud 2022 | 56k € | 47k € | 47k € | 59k € |
| Tööjõumaksud 2022 | 3k € | 3k € | 3k € | 3k € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Betooni Kapital OÜ | Juhatuse liige | 14402558 |
| Combifood OÜ | Juhatuse liige | 12130481 |
| Energita OÜ | Juhatuse liige | 16448263 |
| Golf Club Bunker MTÜ | Asutaja | 80409944 |
| MTÜ KÜNDARI VESI | Juhatuse liige | 80202686 |
| Osaühing EESTI KRAANAVABRIK | Juhatuse liige | 10431055 |
| Osaühing Prategli Invest | Juhatuse liige | 10682638 |
| Osaühing Solfer Trade | Juhatuse liigeOsanik 100% | 10647702 |
| OÜ Fruitrade | Juhatuse liigeOsanik 100% | 12420859 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Combifood OÜ | Juhatuse liige | 12130481 |
| Eesti Porsche Klubi | Juhatuse liige | 80070836 |
| Energita OÜ |
Juhatuse liige |
| 16448263 |
| Osaühing EESTI KRAANAVABRIK | Juhatuse liige | 10431055 |
| Osaühing Prategli Invest | Juhatuse liige | 10682638 |
| Osaühing Solfer Trade | Juhatuse liige | 10647702 |
| SPORTAUTO.EE Tallinn OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 11373784 |
Võrdlusrühm: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus, 11 892 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 2010. Sel aastal registreeriti 6009 osaühing, neist tegutseb praegu 5783 ehk 96,2%.