Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.10.2004Äriregister
- Aadress
- Tänassilma tee 27, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 5096955 · +372 6154102Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43212 — Signalisatsioonisüsteemide paigaldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100928985MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€3.0mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€42kviimane
€200k0 €€-200k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 043 009 € | 41 932 € | 265 788 € | €938k | 44 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 2 678 967 € | 138 092 € | 223 862 € | €605k | 38 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 2 206 108 € | −143 306 € | 85 770 € | €498k | 40 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 3 171 389 € | 62 221 € | 214 058 € | €550k | 41 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 2 237 638 € | −16 085 € | 151 837 € | €462k | 40 | 02.07.2021 |
| 2019AUD | 2 312 962 € | −89 728 € | 167 922 € | €515k | 40 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 826 878 € | 256 376 € | 166 575 € | 48 |
| 2025 | 3 355 366 € | 1 100 802 € | 694 047 € | 46 |
| 2024 | 3 021 768 € | 886 126 € | 586 354 € | 41 |
| 2023 | 2 677 144 € | 712 748 € | 461 771 € | 38 |
| 2022 | 2 177 048 € | 643 073 € | 450 248 € | 34 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €827k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €256k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €167k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 48 | — | — | — |
| Käive 2025 | €883k | €812k | €721k | €939k |
| Riigimaksud 2025 | €256k | €275k | €281k | €288k |
| Tööjõumaksud 2025 | €162k | €179k | €183k | €170k |
| Töötajaid 2025 | 46 | 47 | 46 | 46 |
| Käive 2024 | €671k | €766k | €792k | €793k |
| Riigimaksud 2024 | €192k | €219k | €225k | €250k |
| Tööjõumaksud 2024 | €127k | €142k | €161k | €156k |
| Töötajaid 2024 | 40 | 41 | 41 | 41 |
| Käive 2023 | €585k | €704k | €734k | €655k |
| Riigimaksud 2023 | €163k | €188k | €175k | €187k |
| Tööjõumaksud 2023 | €103k | €112k | €120k | €126k |
| Töötajaid 2023 | 37 | 38 | 38 | 38 |
| Käive 2022 | €452k | €414k | €658k | €652k |
| Riigimaksud 2022 | €139k | €146k | €186k | €173k |
| Tööjõumaksud 2022 | €109k | €112k | €116k | €114k |
| Töötajaid 2022 | 40 | 42 | 38 | 34 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 4 h tagasiValveseadmestiku projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine
MajandustegevusteadeTTV000079alates 10.10.2025
Toetused (1 · €30k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISReaalajamajanduse äritarkvara lahenduste toetusRiigieelarve (RE)2023
29 600 €
Riigihanked (9 · €589k)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 25.05.2023 | Loksa Linnavalitsus | 13 997 € | |
| 31.01.2023 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 39 457 € | |
| 12.09.2022 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 2124 € | |
| 16.08.2022 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 30 723 € | |
| 06.07.2022 | Tallinna Kesklinna Valitsus | 1500 € |
Näita ülejäänud (4)
| 09.02.2022 | Sihtasutus Pärnu Haigla | 17 000 € | |
| 16.10.2019 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 9790 € | |
| 12.02.2021 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 3001 € | |
| 08.02.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 471 790 € |
Ajalugu (34)
Äriregister kanded27.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 16
27.06.2024
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 16 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 15
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 15 · Olek: Jõustunud
20.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 14
Näita ülejäänud 29 sündmust
20.09.2019
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 14 · Olek: Jõustunud
14.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 13
14.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 13 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 12 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 11 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 10 · Olek: Jõustunud
06.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 9 · Olek: Jõustunud
01.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10083411 / M2 · Olek: Jõustunud
31.10.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
31.10.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10083411 / 8 · Olek: Jõustunud
30.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10083411 / 7 · Olek: Jõustunud
22.03.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
22.03.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10083411 / 6 · Olek: Jõustunud
31.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.12.2008
Muutmiskanne
Ä 83411 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 83411 / 4 · Olek: Jõustunud
16.11.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.11.2007
Muutmiskanne
Ä 83411 / 3 · Olek: Jõustunud
05.10.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 83411 / M1 · Olek: Jõustunud
11.10.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.10.2005
Muutmiskanne
Ä 83411 / 2 · Olek: Jõustunud
04.10.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
04.10.2004
Esmakanne
Ä 83411 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 16 ettevõttes.
Hele MesilaJuhatuse liige, Osanik 75%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Anton MesilaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 75%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Clarus Invest OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
IDsys OÜ
Juhatuse liigeOsanik 40%Tegelik kasusaaja
Kuldkonn UÜ
Tegelik kasusaajaOsanik
Osaühing Antoni Kaubandus
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 100%
RAHAKONN TÜ
LikvideerijaOsanik
Uus-Klaokse 3 Mittetulundusühing
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
VAIMAR Engineering OÜ
Asutaja
Kalev MesilaOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Tiina MesilaOsanik 25%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet