11431588RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

STAINLESS OÜ

Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük tegevusala alusel registreeritud 11. oktoober 2007.

EMTAK 46891Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük18+ aastat
Värskendatud 15 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€364k
▼ 45% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
4
MTA 2026
Tasutud maksud
€39k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 15 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
11.10.2007Äriregister
Aadress
Rebase tee 12ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefonid
+372 5200637 · +372 6670676Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 46891 — Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüükÄriregister · MTA
KMKR number
EE101185222MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan

Äriregister · 15 h tagasi
RV
Eesti · juhatuse liige alates 26.10.2007
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 15 h tagasi
OF
Juriidiline isik · 11054000 · asutaja alates 11.10.2007
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 15 h tagasi
RV
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 15 h tagasi
RV
Eesti · tegelik kasusaaja alates 01.11.2018
Tegelik kasusaaja

Tütarettevõtted

Äriregister osanikud · 15 h tagasi

STAINLESS OÜ on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20241 232 096 €69 501 €1 928 246 €€2.4m426.06.2025
20231 413 227 €116 659 €1 868 745 €€2.4m401.07.2024
20221 311 373 €205 712 €1 792 086 €€2.4m430.06.2023
20211 364 096 €301 272 €1 586 374 €€2.2m330.06.2022
2020849 174 €105 337 €1 285 102 €€1.6m330.06.2021
20191 031 023 €126 706 €1 179 764 €€1.5m331.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv363 608 €29 077 €10 351 €4
20251 806 626 €136 420 €42 357 €4
20241 519 761 €217 288 €41 275 €4
20231 538 876 €201 856 €30 487 €4
20221 499 731 €149 054 €27 907 €4
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€364k
Riigimaksud 2026€29k
Tööjõumaksud 2026€10k
Töötajaid 20264
Käive 2025€655k€362k€413k€376k
Riigimaksud 2025€59k€23k€22k€33k
Tööjõumaksud 2025€11k€10k€10k€11k
Töötajaid 20254444
Käive 2024€371k€346k€402k€401k
Riigimaksud 2024€54k€51k€56k€56k
Tööjõumaksud 2024€8k€9k€15k€10k
Töötajaid 20244444
Käive 2023€304k€306k€374k€554k
Riigimaksud 2023€31k€39k€46k€86k
Tööjõumaksud 2023€8k€8k€8k€7k
Töötajaid 20235444
Käive 2022€334k€396k€360k€409k
Riigimaksud 2022€34k€29k€42k€45k
Tööjõumaksud 2022€5k€7k€8k€8k
Töötajaid 20224544

Ajalugu (14)

Äriregister kanded
22.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10112834 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10112834 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10112834 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10112834 / 4 · Olek: Jõustunud
25.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
25.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10112834 / 3 · Olek: Jõustunud
26.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.10.2007
Muutmiskanne
Ä 112834 / 2 · Olek: Jõustunud
11.10.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
10.10.2007
Esmakanne
Ä 112834 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.