Overview
e-Business Register · 9 min ago- Legal form
- Commercial association
- Date of first registration
- 15.03.1996e-Business Register
- Address
- Viljarammu, Nursi küla, Rõuge vald, 66712 Võru maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.eestilammas.eee-Business Register · domain active
- Telephones
- +372 54004269 · +372 7879346e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 10111 — Processing and preserving of meat, except of poultry meate-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100424078ETCB · VAT-registered
Officers (4)
e-Business Register · 9 min agoBeneficial owners (2)
e-Business Register · 9 min agoRR
Born 1990 · 36 y · ultimate beneficial owner since 07.06.2021
Ultimate beneficial owner
Tech stack
BuiltWith · indekseerimataDomains (1)
www.eestilammas.ee
Äriregister
Veebilehte ei õnnestunud analüüsida (could not parse website).
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€107klatest
€200k€100k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-16klatest
€50k€15k€-20k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 106 778 € | −16 048 € | 61 707 € | €181k | 0 | 21.07.2025 |
| 2023AUD | 114 381 € | 9770 € | 77 635 € | €223k | 0 | 03.07.2024 |
| 2022AUD | 179 290 € | 32 601 € | 67 865 € | €233k | 0 | 06.10.2023 |
| 2021 | 100 491 € | 19 014 € | 35 265 € | €223k | 0 | 02.06.2023 |
| 2020 | 100 065 € | −19 452 € | 16 250 € | €182k | 1 | 02.06.2023 |
| 2019 | 107 250 € | 36 722 € | 35 703 € | €195k | 1 | 07.06.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€100k€50k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 31 581 € | 4199 € | 0 € | 2 |
| 2025 | 97 918 € | 4646 € | 249 € | 2 |
| 2024 | 110 456 € | 6830 € | 261 € | 2 |
| 2023 | 121 644 € | 7172 € | 657 € | 1 |
| 2022 | 190 807 € | 7628 € | 337 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €32k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €4k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €19k | €23k | €29k | €27k |
| State taxes 2025 | €2k | €3k | 0 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2025 | 0 € | 0 € | 249 € | 0 € |
| Employees 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Revenue 2024 | €27k | €27k | €34k | €23k |
| State taxes 2024 | €2k | €2k | €3k | 0 € |
| Taxes on workforce 2024 | 0 € | 44 € | 63 € | 154 € |
| Employees 2024 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Revenue 2023 | €32k | €21k | €32k | €38k |
| State taxes 2023 | €2k | €2k | 0 € | €4k |
| Taxes on workforce 2023 | 108 € | 156 € | 224 € | 169 € |
| Employees 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2022 | €47k | €12k | €57k | €75k |
| State taxes 2022 | 57 € | 697 € | €2k | €4k |
| Taxes on workforce 2022 | 40 € | 47 € | 47 € | 203 € |
| Employees 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Real estate (2 · 2,13 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 22 h tagasiLambaühistu, Nursi küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%69701:001:0213#10468150
2,04 ha
Kinnistusraamatust →Platsi, Nursi küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%69701:001:0152#6259250
922 m²
Kinnistusraamatust →History (71)
e-Business Register · entries06.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20000385 / M34 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.11.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Entry no. 19
14.11.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Ä 20000385 / 21 · Status: In force
22.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20000385 / M33 · Status: Puudused kõrvaldatud
31.05.2023
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20000385 / M32 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 66 more events
03.05.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20000385 / M31 · Status: In force
16.03.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20000385 / M30 · Status: In force
07.02.2023
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20000385 / M29 · Status: In force
11.01.2023
Amending entry
Entry no. 18
11.01.2023
Amending entry
Ä 20000385 / 20 · Status: In force
31.10.2022
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 17
31.10.2022
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20000385 / 19 · Status: In force
13.09.2022
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 20000385 / M28 · Status: In force
05.05.2022
Määruse tühistamise määrus
Ä 20000385 / M27 · Status: In force
03.03.2022
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20000385 / M25 · Status: Puudused kõrvaldatud
07.02.2022
Aruandetrahvimäärus
Ä 20000385 / M24 · Status: In force
28.12.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 20000385 / M23 · Status: In force
20.12.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 20000385 / M22 · Status: In force
07.12.2021
Aruandetrahvimäärus
Ä 20000385 / M21 · Status: In force
07.12.2021
Trahvimäärus
Ä 20000385 / M20 · Status: In force
18.10.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 20000385 / M19 · Status: In force
04.10.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20000385 / M18 · Status: In force
02.09.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20000385 / M17 · Status: In force
10.08.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 20000385 / M16 · Status: In force
07.07.2021
Trahvihoiatusmäärus: revidendid esitamata
Ä 20000385 / M15 · Status: In force
14.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20000385 / M14 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.12.2019
Trahvimäärus
Ä 20000385 / M13 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.07.2019
Amending entry
Entry no. 16
23.07.2019
Amending entry
Ä 20000385 / 18 · Status: In force
22.07.2019
Amending entry
Ä 20000385 / M12 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.07.2019
Amending entry
Ä 20000385 / M11 · Status: Puudused kõrvaldatud
20.06.2019
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20000385 / M10 · Status: In force
09.05.2019
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20000385 / M9 · Status: In force
18.01.2019
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20000385 / M8 · Status: Puudused kõrvaldatud
03.07.2018
Amending entry
Entry no. 15
03.07.2018
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20000385 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
03.07.2018
Amending entry
Ä 20000385 / 17 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 14
17.01.2018
Amending entry
Ä 20000385 / 16 · Status: In force
03.12.2017
Amending entry
Entry no. 13
03.12.2017
Amending entry
Ä 20000385 / 15 · Status: In force
10.11.2016
Trahvimäärus
Ä 20000385 / M6 · Status: In force
01.11.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20000385 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
29.07.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20000385 / M4 · Status: In force
07.07.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20000385 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
20.04.2016
Amending entry
Entry no. 12
20.04.2016
Amending entry
Ä 20000385 / 14 · Status: In force
29.09.2015
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20000385 / M2 · Status: In force
05.12.2014
Amending entry
Entry no. 11
05.12.2014
Amending entry
Ä 20000385 / 13 · Status: In force
15.05.2014
Amending entry
Entry no. 10
15.05.2014
Amending entry
Ä 20000385 / 12 · Status: In force
29.04.2014
Amending entry
Ä 20000385 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.01.2014
Kommertspandi kustutamiskanne
Entry no. 2
23.01.2014
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20000385 / 11 · Status: In force
04.03.2013
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
04.03.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 20000385 / 10 · Status: In force
25.06.2010
Amending entry
Entry no. 9
25.06.2010
Amending entry
Ä 20000385 / 9 · Status: In force
22.09.2009
Amending entry
Entry no. 8
22.09.2009
Amending entry
Ä 385 / 8 · Status: In force
08.05.2007
Amending entry
Entry no. 7
08.05.2007
Amending entry
Ä 385 / 7 · Status: In force
01.06.2006
Amending entry
Entry no. 6
01.06.2006
Amending entry
Ä 385 / 6 · Status: In force
16.05.2003
Amending entry
Entry no. 5
16.05.2003
Amending entry
Ä 385 / 5 · Status: In force
01.10.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
04.07.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
25.03.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
15.03.1996
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 14 other companies.
Tarmo KokkBoard member, Ultimate beneficial owner · 2 other companies
Riho RuusamäeUltimate beneficial owner, Supervisory board member · 10 other companies
Estmoss OÜ
Founder
Kagu-Eesti Lihatööstus OÜ
Ultimate beneficial ownerFounderShareholder 100%Board member
Kaugu Põld OÜ
Ultimate beneficial ownerFounderShareholder 100%Board member
Kaugu Põldur OÜ
Ultimate beneficial ownerShareholder 100%Board member
Kaugu Varad OÜ
Ultimate beneficial ownerFounderShareholder 100%Board member
Kauhur Grupp OÜ
Ultimate beneficial ownerFounderShareholder 50%Board member
Moulin Rõuge OÜ
Ultimate beneficial ownerFounderShareholder 50%Board member
OÜ Viljarammu
Ultimate beneficial ownerBoard memberFounderShareholder 50%
Rõuge Service OÜ
Ultimate beneficial ownerBoard memberFounderShareholder 100%
Tulundusühistu Werro Viljad
Board member
Jaan LondSupervisory board member · 1 other company
Sulev KraamSupervisory board member · 1 other company