Overview
Business Register · 4 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.08.1996Äriregister
- Aadress
- VillemiADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 4 h agoOsanikud (4)
Äriregister · 4 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7627 € | −12 610 € | 354 192 € | €354k | 1 | 18.06.2025 |
| 2023 | 198 666 € | 153 744 € | 366 802 € | €368k | 4 | 25.06.2024 |
| 2022 | 357 648 € | −71 889 € | 213 058 € | €301k | 9 | 10.05.2023 |
| 2021 | 330 450 € | 517 € | 284 947 € | €362k | 10 | 14.02.2022 |
| 2020 | 276 970 € | 53 896 € | 284 430 € | €329k | 10 | 29.03.2021 |
| 2019 | 279 100 € | 23 379 € | 230 534 € | €282k | 10 | 06.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 611 € | 857 € | 796 € | — |
| 2025 | 61 € | 12 738 € | 13 106 € | — |
| 2024 | 13 877 € | 4098 € | 4412 € | 1 |
| 2023 | 206 557 € | 36 658 € | 23 761 € | 1 |
| 2022 | 359 851 € | 51 102 € | 33 247 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 611 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 857 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 796 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 61 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €5k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €5k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €7k | 41 € | 0 € | €7k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | 443 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | 422 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2023 | €57k | €130k | 231 € | €19k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €21k | 747 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €14k | 843 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €82k | €109k | €71k | €98k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €15k | €10k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €8k | €7k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 8 | 9 | 9 |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 3 h tagasiAjalugu (23)
Äriregister kanded19.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
19.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30024332 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30024332 / 8 · Olek: Jõustunud
31.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 18 sündmust
31.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30024332 / 7 · Olek: Jõustunud
15.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.12.2022
Muutmiskanne
Ä 30024332 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30024332 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30024332 / 4 · Olek: Jõustunud
29.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.01.2015
Muutmiskanne
Ä 30024332 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 24332 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 3714 / 4 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 24332 · Olek: Kinnitatud
06.06.2001
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
18.06.1998
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
19.08.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Anto RaudväliOsanik 11% · 1 muu ettevõte