10069889ActiveOsaühingVAT-registered

osaühing SANMAL

Registered 5. september 1996, primary activity: Puhastusvahendite hulgimüük.

EMTAK 46442Puhastusvahendite hulgimüük29+ years
Updated 22 h ago
Käive 2026 (I kv)
€242k
▼ 14% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Employees
6
MTA 2026
Taxes paid
€63k
State + labour taxes · 2026 (I kv)
Tax debt
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Overview

Business Register · 22 h ago
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
05.09.1996Äriregister
Aadress
Krookuse tn 8ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Veebileht
www.sanmal.eeÄriregister · domeen aktiivne
Telefonid
+372 6272950 · +372 6272955Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 46442 — Puhastusvahendite hulgimüükÄriregister · MTA
KMKR number
EE100052741MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan (2)

Äriregister · 22 h ago
UO
Eesti · juhatuse liige alates 05.09.1996
Juhatuse liige
TO
Eesti · juhatuse liige alates 16.08.2007
Juhatuse liige

Osanikud

Äriregister · 22 h ago
UO
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 22 h ago
UO
Eesti · tegelik kasusaaja alates 27.09.2018
Tegelik kasusaaja

Tech stack

Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi
sanmal.ee2 tehnoloogiat tuvastatud
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache

Annual reports (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024913 412 €11 044 €408 594 €€498k625.06.2025
2023998 768 €39 143 €422 550 €€539k626.06.2024
2022998 150 €19 785 €408 407 €€543k629.06.2023
2021828 077 €−20 237 €403 622 €€521k730.06.2022
2020927 053 €12 083 €435 859 €€523k730.06.2021
20191 072 724 €49 571 €448 776 €€558k803.09.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Taxes, revenue and employees

Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv242 284 €46 246 €16 256 €6
20251 383 469 €228 907 €71 157 €6
20241 414 435 €230 768 €76 655 €6
20231 559 351 €234 123 €76 090 €7
20221 545 078 €216 084 €68 393 €6
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€242k
Riigimaksud 2026€46k
Tööjõumaksud 2026€16k
Töötajaid 20266
Käive 2025€282k€353k€390k€359k
Riigimaksud 2025€47k€57k€64k€61k
Tööjõumaksud 2025€18k€16k€18k€19k
Töötajaid 20256666
Käive 2024€311k€367k€400k€336k
Riigimaksud 2024€49k€58k€64k€60k
Tööjõumaksud 2024€19k€17k€21k€20k
Töötajaid 20246666
Käive 2023€362k€445k€417k€336k
Riigimaksud 2023€52k€59k€64k€59k
Tööjõumaksud 2023€18k€17k€21k€20k
Töötajaid 20236667
Käive 2022€303k€405k€430k€408k
Riigimaksud 2022€42k€52k€61k€62k
Tööjõumaksud 2022€15k€15k€19k€19k
Töötajaid 20226666

Ajalugu (28)

Äriregister kanded
16.02.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 13
16.02.2026
Muutmiskanne
Ä 10004527 / 14 · Olek: Jõustunud
29.01.2026
Muutmiskanne
Ä 10004527 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.09.2025
Muutmiskanne
Ä 10004527 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 23 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10004527 / 12 · Olek: Jõustunud
01.03.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 11
01.03.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10004527 / 11 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10004527 / 10 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10004527 / 9 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10004527 / 8 · Olek: Jõustunud
22.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.05.2012
Muutmiskanne
Ä 10004527 / 7 · Olek: Jõustunud
28.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10004527 / M5 · Olek: Jõustunud
23.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10004527 / M4 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 4527 / 6 · Olek: Jõustunud
16.08.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.08.2007
Muutmiskanne
Ä 4527 / 5 · Olek: Jõustunud
01.08.2007
Muutmiskanne
Ä 4527 / M3 · Olek: Jõustunud
03.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
02.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 4527 / 4 · Olek: Jõustunud
19.04.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
22.07.1998
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
05.09.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Urmas OlliJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte