Overview
e-Business Register · 2 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 07.08.1996e-Business Register
- Address
- Tallinna tn 24, Viljandi linn, 71008 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.viljandiapteek.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 4333063e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 47731 — Retail sale of pharmaceutical productse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100232736ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 27 610,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 2 h agoShareholders (2)
e-Business Register · 2 h agoLO
Lington OÜLEGAL PERSON
Legal person · 12163598 · shareholder since 16.08.2023
Shareholder 49% · €14k
Beneficial owners (2)
e-Business Register · 2 h agoOK
Born 1967 · 59 y · ultimate beneficial owner since 26.03.2020
Ultimate beneficial owner
Other persons (2)
e-Business Register · 2 h agoNC
Nasdaq CSD SEFOREIGN
Foreign / not in register · registrar of the members since 28.09.2017
Registrar of the members
Tech stack
Website analysis · 1 päeva tagasi viljandiapteek.ee1 technology detected
Web server
Apache
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€4.5mlatest
€5.0m€2.5m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€184klatest
€500k€250k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 467 371 € | 184 240 € | 397 718 € | €1.0m | 15 | 26.06.2025 |
| 2023AUD | 4 069 934 € | 165 743 € | 889 791 € | €1.5m | 15 | 29.06.2024 |
| 2022AUD | 3 357 698 € | 243 330 € | 745 038 € | €1.4m | 13 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 2 877 579 € | 273 810 € | 527 378 € | €1.1m | 11 | 19.10.2022 |
| 2020AUD | 2 711 909 € | 208 875 € | 274 208 € | €1.0m | 11 | 25.11.2021 |
| 2019AUD | 2 738 433 € | 228 306 € | 584 533 € | €973k | 14 | 04.01.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 082 244 € | 71 685 € | 54 106 € | 13 |
| 2025 | 4 500 074 € | 311 775 € | 226 749 € | 17 |
| 2024 | 4 476 885 € | 303 247 € | 217 942 € | 17 |
| 2023 | 4 075 674 € | 262 326 € | 196 055 € | 18 |
| 2022 | 3 267 150 € | 187 105 € | 128 959 € | 17 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.1m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €72k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €54k | — | — | — |
| Employees 2026 | 13 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.2m | €1.2m | €1.1m | €1.1m |
| State taxes 2025 | €82k | €81k | €82k | €66k |
| Taxes on workforce 2025 | €58k | €57k | €61k | €51k |
| Employees 2025 | 16 | 15 | 13 | 17 |
| Revenue 2024 | €1.1m | €1.1m | €1.0m | €1.2m |
| State taxes 2024 | €77k | €72k | €76k | €78k |
| Taxes on workforce 2024 | €55k | €52k | €57k | €54k |
| Employees 2024 | 17 | 20 | 18 | 17 |
| Revenue 2023 | €1.0m | €1.0m | €940k | €1.1m |
| State taxes 2023 | €62k | €64k | €67k | €69k |
| Taxes on workforce 2023 | €49k | €46k | €52k | €50k |
| Employees 2023 | 17 | 20 | 17 | 18 |
| Revenue 2022 | €797k | €816k | €706k | €949k |
| State taxes 2022 | €47k | €51k | €39k | €50k |
| Taxes on workforce 2022 | €30k | €29k | €32k | €39k |
| Employees 2022 | 13 | 14 | 18 | 17 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 1 h tagasiHistory (32)
e-Business Register · entries07.10.2020
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 11
07.10.2020
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20033313 / 11 · Status: In force
16.03.2020
Amending entry
Entry no. 10
16.03.2020
Amending entry
Ä 20033313 / 10 · Status: In force
02.05.2018
Amending entry
Entry no. 9
Show 27 more events
02.05.2018
Amending entry
Ä 20033313 / 9 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 8
18.01.2018
Amending entry
Ä 20033313 / 8 · Status: In force
02.01.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 7
02.01.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20033313 / 7 · Status: In force
28.09.2017
Amending entry
Entry no. 6
28.09.2017
Amending entry
Ä 20033313 / 6 · Status: In force
07.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20033313 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
04.02.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 5
04.02.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20033313 / 5 · Status: In force
30.12.2011
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Entry no. 4
30.12.2011
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 20033313 / 4 · Status: In force
26.11.2011
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 20033313 / M1 · Status: In force
26.09.2011
Amending entry
Entry no. 3
26.09.2011
Amending entry
Ä 20033313 / 3 · Status: In force
05.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 33313 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 6
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 33313 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 926 / 6 · Status: Kinnitatud
30.04.2003
Märkus
Entry no. 5
29.04.2003
Märkus
Ä 926 / 5 · Status: In force
31.12.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
18.05.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
02.06.1997
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
07.08.1996
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 69 other companies.
Mario RinkBoard member, Ultimate beneficial owner · 5 other companies
Krista LehtsaluAuditor · 64 other companies
aktsiaselts BRICK
Auditor
Aktsiaselts DAN-EST TIMBER
Auditor
Aktsiaselts Eesti Turbatooted
Auditor
aktsiaselts Electrum
Auditor
aktsiaselts Mako
Auditor
aktsiaselts Nuia PMT
Auditor
aktsiaselts Pärlin
Auditor
aktsiaselts Ramsi Turvas
Auditor
aktsiaselts SETARIA
Auditor
aktsiaselts Sovek
Auditor
aktsiaselts Terastehnika
Auditor
Aktsiaselts TREF Nord
Auditor
Aktsiaselts Viljandi Hambakliinik
Auditor
aktsiaselts Vivikoop
Auditor
Cesana Grupp OÜ
Auditor
Ekar Transport OÜ
Auditor
Klaas ja Käsitöö OÜ
Non-cash contribution auditor
KT-INVEST OÜ
Auditor
LX Motors Osaühing
Auditor
NANO Turvasüsteemide Osaühing
Auditor
Osaühing Baltazar
Auditor
osaühing BEETELA
Non-cash contribution auditor
Osaühing Deco De
Non-cash contribution auditor
Osaühing Hulkur
Auditor
… and 40 more companies