Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.08.1996Äriregister
- Aadress
- Talli tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.horsemarket.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5111106Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100032936MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 18 h agoLUUNJA STUD OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tech stack
BuiltWith · 6 päeva tagasi horsemarket.ee9 aktiivset tehnoloogiat 4 grupis
E-postiserver4Vidinad3Veebiserver1Hosting1
Kategooriate jaotus
E-postiserver (4)
Secure Email · Campaign Management · Marketing Platform · Transactional Email · DMARC · Email Delivery Service · Marketing Automation · Personalized Communication · Customer Engagement
Vidinad (3)
—
Veebiserver (1)
—
Hosting (1)
Server Location
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 163 015 € | −76 539 € | 269 835 € | €530k | 5 | 17.06.2025 |
| 2023 | 83 181 € | 29 447 € | 346 374 € | €554k | 5 | 10.06.2024 |
| 2022 | 335 184 € | 106 728 € | 316 927 € | €517k | 5 | 30.06.2023 |
| 2021 | 102 154 € | 836 € | 210 199 € | €433k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 90 293 € | −31 117 € | 209 363 € | €430k | 6 | 12.07.2021 |
| 2019 | 69 113 € | 2962 € | 240 480 € | €419k | 4 | 29.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 31 382 € | 2993 € | 2655 € | 7 |
| 2025 | 1 986 359 € | 440 383 € | 13 047 € | 6 |
| 2024 | 164 725 € | 14 812 € | 16 953 € | 6 |
| 2023 | 96 429 € | 15 317 € | 13 909 € | 7 |
| 2022 | 351 653 € | 31 553 € | 10 246 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €21k | €102k | €22k | €1.8m |
| Riigimaksud 2025 | €5k | 0 € | 0 € | €436k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €43k | €50k | €16k | €55k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €8k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 6 |
| Käive 2023 | €27k | €15k | €11k | €44k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €3k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 6 | 7 |
| Käive 2022 | €125k | €55k | €96k | €76k |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €4k | €2k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 6 | 6 |
Grants (14 · €192k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompletePRIAEU/EAFRD2024
41 926 €
PRIAEU/EAFRD2024
36 517 €
PRIAEU/EAFRD2024
10 366 €
PRIAEU/EAFRD2024
8877 €
3040 €
PRIAEU/EAFRD2024
2100 €
Näita ülejäänud (8)
PRIAEU/EAFRD2024
1901 €
PRIAEU/EAFRD2024
1829 €
PRIAEU/EAFRD2023
58 233 €
PRIAEU/EAFRD2023
10 749 €
PRIAEU/EAFRD2023
9231 €
PRIAEU/EAFRD2023
4898 €
PRIAEU/EAFRD2023
1480 €
PRIAEU/EAFRD2023
450 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20001358 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
31.10.2022
Muutmiskanne
Ä 20001358 / 8 · Olek: Jõustunud
31.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20001358 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20001358 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.05.2015
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 20001358 / M1 · Olek: Jõustunud
09.01.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20001358 / 5 · Olek: Jõustunud
09.01.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20001358 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1358 / 3 · Olek: Jõustunud
29.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
21.08.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 16 ettevõttes.
Sven ŠoisJuhatuse liige, Osanik 68%, Tegelik kasusaaja · 11 muud ettevõtet
Boatservice OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Conte OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Hacienda OÜ
Asutaja
HIVET OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 20%Juhatuse liige
InnovumLab OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 40%Juhatuse liige
mittetulundusühing Hobunduskoolitus
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Mittetulundusühing Luunja Vabatahtlik Jõepääste
Asutaja
Mittetulundusühing Münnich
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
MTÜ Udriku Mõis
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
OÜ VENTURO
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaOsanik 100%
Pronkshobu OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Urmas RaagOsanik 33%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet