Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.08.1996Äriregister
- Aadress
- Pikk tn 20cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.semuehitus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100414431MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 21 h agoOsanikud
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 21 h agoOÜ SEMUEHITUS on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi semuehitus.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
Muu
Schema.org
Annual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 6 566 397 € | 198 904 € | 2 113 854 € | €2.7m | 36 | 20.04.2026 |
| 2024AUD | 3 606 726 € | 176 480 € | 2 014 950 € | €2.5m | 33 | 16.06.2025 |
| 2023AUD | 5 945 378 € | 580 622 € | 1 838 470 € | €2.8m | 37 | 19.04.2024 |
| 2022AUD | 4 801 439 € | 515 054 € | 1 257 848 € | €1.8m | 37 | 25.05.2023 |
| 2021AUD | 4 978 733 € | −49 640 € | 742 794 € | €1.7m | 43 | 09.06.2022 |
| 2020AUD | 4 678 936 € | −87 011 € | 792 434 € | €1.3m | 48 | 07.06.2021 |
| 2019AUD | 4 303 008 € | 181 070 € | 1 047 445 € | €1.8m | 46 | 09.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 343 004 € | 187 184 € | 98 390 € | 36 |
| 2025 | 6 373 657 € | 728 860 € | 421 840 € | 36 |
| 2024 | 3 462 173 € | 371 300 € | 345 201 € | 30 |
| 2023 | 6 120 089 € | 835 375 € | 381 990 € | 31 |
| 2022 | 4 657 773 € | 564 618 € | 354 142 € | 42 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.3m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €187k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €98k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 36 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.4m | €1.7m | €1.9m | €1.4m |
| Riigimaksud 2025 | €198k | €204k | €175k | €152k |
| Tööjõumaksud 2025 | €89k | €94k | €120k | €119k |
| Töötajaid 2025 | 34 | 43 | 34 | 36 |
| Käive 2024 | €1.3m | €538k | €590k | €1.1m |
| Riigimaksud 2024 | €88k | €82k | €60k | €142k |
| Tööjõumaksud 2024 | €87k | €80k | €88k | €90k |
| Töötajaid 2024 | 31 | 29 | 32 | 30 |
| Käive 2023 | €1.6m | €1.1m | €1.5m | €1.9m |
| Riigimaksud 2023 | €233k | €129k | €161k | €313k |
| Tööjõumaksud 2023 | €94k | €91k | €97k | €100k |
| Töötajaid 2023 | 39 | 41 | 34 | 31 |
| Käive 2022 | €1.5m | €1.0m | €557k | €1.6m |
| Riigimaksud 2022 | €154k | €74k | €126k | €210k |
| Tööjõumaksud 2022 | €89k | €90k | €87k | €88k |
| Töötajaid 2022 | 41 | 38 | 35 | 42 |
Commercial pledges (1)
Business Register · pledges#3Kehtiv
6 600 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 29.12.2008 · kehtiv
Licences (6)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiOfficial notices (2)
Ametlikud Teadaanded · 10 h tagasiKeskkonnaamet19.12.2025#2542782
Keskkonnaamet04.12.2025#2537269
Public procurements (28 · €23.0m)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 30.08.2023 | Tartu tn 25 kontoriruumide remont | Võru Linnavalitsus | 158 728 € |
| 17.03.2023 | Räpina Haigla õendus- ja hooldusosakonna hoone ressursitõhususe parandamine | aktsiaselts RÄPINA HAIGLA | 98 358 € |
| 27.02.2023 | Suure Munamäe vaatetorni, välialade ja siseekspositsiooni tööde lõpetamine | Rõuge Vallavalitsus | 17 492 € |
| 02.11.2022 | Järve Kooli ehitustööd | Võru Linnavalitsus | 2 285 206 € |
| 16.08.2022 | Lõuna-Eesti Haigla AS 8-A ruumide ja 8. korruse liftihalli renoveerimine | AS Lõuna-Eesti Haigla | 1 049 620 € |
Näita ülejäänud (23)
| 13.07.2022 | Rõuge depoo ehitus - I etapp | Rõuge Priitahtlikud Pritsimehed | 805 556 € |
| 06.06.2022 | Puiga põhikooli hoone ümberehitamise ja laiendamise ehitustööde I etapp | Võru Vallavalitsus | 2 965 000 € |
| 05.04.2021 | Tervisekeskuse ehitamine | Võru Linnavalitsus | 3 079 494 € |
| 25.02.2022 | Renoveerimistööd Võru Kreutzwaldi Koolis | Võru Linnavalitsus | 115 730 € |
| 26.05.2021 | Rõuge Ööbikuoru turismitaristu ehitamine | Rõuge Vallavalitsus | 502 913 € |
| 21.10.2020 | Muusikakooli ümberehitamine korterelamuks | Võru Vallavalitsus | 697 910 € |
| 23.11.2020 | Misso teenuskeskuse rekonstrueerimise põhiprojekti koostamine ja ehitamine | Rõuge Vallavalitsus | 534 002 € |
| 16.08.2021 | Lõuna-Eesti Haigla AS B-6 siseosakonna ruumide ja 9. korruse liftihalli renoveerimine | AS Lõuna-Eesti Haigla | 838 255 € |
| 21.10.2020 | Muusikakooli ümberehitamine korterelamuks | Võru Vallavalitsus | 698 577 € |
| 21.10.2020 | Muusikakooli ümberehitamine korterelamuks | Võru Vallavalitsus | 698 577 € |
| 26.05.2021 | Rõuge Ööbikuoru turismitaristu ehitamine | Rõuge Vallavalitsus | 502 913 € |
| 05.04.2021 | Tervisekeskuse ehitamine | Võru Linnavalitsus | 3 079 494 € |
| 21.10.2020 | Muusikakooli ümberehitamine korterelamuks | Võru Vallavalitsus | 698 449 € |
| 27.11.2020 | Luhamaa külakeskuse ehitamine | Setomaa Vallavalitsus | 239 999 € |
| 27.11.2020 | Luhamaa külakeskuse ehitamine | Setomaa Vallavalitsus | 239 999 € |
| 23.11.2020 | Misso teenuskeskuse rekonstrueerimise põhiprojekti koostamine ja ehitamine | Rõuge Vallavalitsus | 534 002 € |
| 19.10.2020 | Antsla Noortekeskuse ruumide rekonstrueerimine | Antsla Vallavalitsus | 74 583 € |
| 30.10.2020 | Taara asumi spordiväljaku ja võimlemislinnaku projekteerimine ja ehitamine | Võru Linnavalitsus | 67 094 € |
| 21.10.2020 | Muusikakooli ümberehitamine korterelamuks | Võru Vallavalitsus | 698 449 € |
| 02.10.2020 | Võru linn, Liiva tn 26a korterelamu rekonstrueerimine | Võru linn, Liiva tn 26a korteriühistu | 633 954 € |
| 23.07.2020 | Tehislumetootmise taristu projekteerimine ja ehitamine | Võru Linnavalitsus | 161 364 € |
| 15.08.2019 | Lõuna-Eesti Haigla 3-A ja 4-A ruumide rekonstrueerimine | AS Lõuna-Eesti Haigla | 788 605 € |
| 13.01.2020 | Mittetulundusühing Toetuskeskus Meiela erihoolekandetaristu ehitustööd | Mittetulundusühing Toetuskeskus Meiela | 712 852 € |
Ajalugu (70)
Äriregister kanded15.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 29
15.07.2025
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 30 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 28
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 29 · Olek: Jõustunud
16.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 27
Näita ülejäänud 65 sündmust
16.07.2019
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 28 · Olek: Jõustunud
12.04.2019
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 26
12.04.2019
Ümberkujundamiskanne
Ä 20001203 / 27 · Olek: Jõustunud
08.04.2019
Ümberkujundamiskanne
Ä 20001203 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 25
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 26 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 24
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 25 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 23
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 24 · Olek: Jõustunud
01.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 22
01.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20001203 / 23 · Olek: Jõustunud
27.01.2016
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 8
27.01.2016
Kommertspandi muutmiskanne
K 20001203 / 22 · Olek: Jõustunud
03.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 21
03.08.2015
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 21 · Olek: Jõustunud
31.07.2015
Muutmiskanne
Ä 20001203 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 20
27.07.2015
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 20 · Olek: Jõustunud
14.03.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20001203 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 19
20.10.2010
Muutmiskanne
Ä 20001203 / 19 · Olek: Jõustunud
22.02.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20001203 / M5 · Olek: Jõustunud
29.12.2008
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 7
29.12.2008
Kommertspandi avamiskanne
K 6827 / 7 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 18
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1203 / 18 · Olek: Jõustunud
16.04.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 17
16.04.2008
Muutmiskanne
Ä 1203 / 17 · Olek: Jõustunud
14.03.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 16
14.03.2008
Muutmiskanne
Ä 1203 / 16 · Olek: Jõustunud
12.12.2007
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 6
12.12.2007
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 5
12.12.2007
Kommertspandi kustutamiskanne
K 6827 / 6 · Olek: Jõustunud
12.12.2007
Kommertspandi kustutamiskanne
K 6827 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 15
06.12.2007
Muutmiskanne
Ä 1203 / 15 · Olek: Jõustunud
10.11.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 14
10.11.2006
Muutmiskanne
Ä 1203 / 14 · Olek: Jõustunud
31.08.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 13
31.08.2006
Muutmiskanne
Ä 1203 / 13 · Olek: Jõustunud
07.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Kanne nr 4
07.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Kanne nr 3
07.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 6827 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 6827 / 3 · Olek: Jõustunud
06.05.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 12
06.05.2005
Muutmiskanne
Ä 1203 / 12 · Olek: Jõustunud
26.04.2005
Muutmiskanne
Ä 1203 / M4 · Olek: Jõustunud
16.06.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 11
15.06.2004
Muutmiskanne
Ä 1203 / 11 · Olek: Jõustunud
08.06.2004
Muutmiskanne
Ä 1203 / M3 · Olek: Jõustunud
14.03.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 10
14.03.2003
Muutmiskanne
Ä 1203 / 10 · Olek: Jõustunud
26.03.2002
Märkus
Kanne nr 9
26.03.2002
Märkus
Ä 1203 / 9 · Olek: Jõustunud
08.11.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 8
27.04.2001
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
15.03.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 7
06.03.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 6
02.03.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 5
20.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 4
09.06.1998
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
25.07.1997
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
07.11.1996
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
21.08.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Meelis MunskiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Kristo MunskiJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Riina MunskiJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet