Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.08.1996Äriregister
- Aadress
- Puhhi tee 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5108659Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16241 — Puittaara ja puitaluste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100274804MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h agoOsanikud (3)
Äriregister · 17 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58 038 € | −18 363 € | 17 229 € | €56k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 153 482 € | 7089 € | 35 592 € | €68k | 2 | 27.06.2024 |
| 2022 | 183 899 € | −10 223 € | 28 503 € | €76k | 3 | 28.06.2023 |
| 2021 | 146 062 € | 346 € | 38 726 € | €77k | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 94 190 € | 253 € | 38 380 € | €70k | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 117 142 € | 858 € | 38 127 € | €79k | 3 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6729 € | 1527 € | 818 € | 1 |
| 2025 | 41 098 € | 8546 € | 6514 € | 1 |
| 2024 | 70 635 € | 22 517 € | 13 012 € | 1 |
| 2023 | 151 798 € | 28 875 € | 16 778 € | 1 |
| 2022 | 183 308 € | 23 723 € | 15 492 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 818 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €10k | €9k | €11k | €12k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €26k | €17k | €12k | €15k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €5k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €38k | €40k | €33k | €41k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €6k | €5k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €3k | €2k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €43k | €51k | €40k | €49k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €6k | €8k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €3k | €6k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded28.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 13
28.06.2024
Muutmiskanne
Ä 20001421 / 13 · Olek: Jõustunud
21.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
21.06.2024
Muutmiskanne
Ä 20001421 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 21 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20001421 / 11 · Olek: Jõustunud
29.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
29.06.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20001421 / 10 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20001421 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20001421 / 8 · Olek: Jõustunud
23.02.2011
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 7
23.02.2011
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 20001421 / 7 · Olek: Jõustunud
01.11.2010
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 20001421 / M3 · Olek: Jõustunud
27.09.2010
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 20001421 / M2 · Olek: Jõustunud
30.07.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20001421 / M1 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 1421 / 6 · Olek: Jõustunud
22.07.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.07.2005
Muutmiskanne
Ä 1421 / 5 · Olek: Jõustunud
16.07.2003
Märkus
Kanne nr 4
15.07.2003
Märkus
Ä 1421 / 4 · Olek: Jõustunud
30.08.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
29.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
21.08.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Taavi KaljapulkJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Avo RosenvaldOsanik 17% · 3 muud ettevõtet
Ermo RipsOsanik 17% · 1 muu ettevõte