Overview
e-Business Register · 17 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 05.09.1996e-Business Register
- Address
- Jüri tn 23a, Võru linn, 65609 Võru maakondADS · e-Business Register
- Website
- www.vorufoto.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 7822572e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 74201 — Photographic activitiese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100422342ETCB · VAT-registered
Officers
e-Business Register · 17 h agoShareholders
e-Business Register · 17 h agoOther persons
e-Business Register · 17 h agoTech stack
Website analysis · 1 päeva tagasiDomains (1)
www.vorufoto.ee
Äriregister
Annual reports (7)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2025
€63klatest
€100k€50k0
201920222025
Profit · 2019–2025
€-4klatest
€10k€-20k€-50k
201920222025
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 479 € | −4270 € | 109 156 € | €151k | 1 | 03.03.2026 |
| 2024 | 66 002 € | −14 389 € | 113 426 € | €157k | 1 | 25.06.2025 |
| 2023 | 68 989 € | −20 445 € | 127 816 € | €170k | 2 | 28.06.2024 |
| 2022 | 64 458 € | −2109 € | 148 261 € | €165k | 2 | 27.06.2023 |
| 2021 | 66 476 € | −2071 € | 150 370 € | €168k | 3 | 24.01.2022 |
| 2020 | 56 799 € | 6298 € | 152 441 € | €166k | 3 | 17.02.2021 |
| 2019 | 77 995 € | −1705 € | 146 143 € | €158k | 4 | 25.02.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€50k€25k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 14 290 € | 2955 € | 1400 € | 2 |
| 2025 | 68 876 € | 13 422 € | 6472 € | 2 |
| 2024 | 80 685 € | 18 275 € | 9571 € | 3 |
| 2023 | 102 843 € | 15 663 € | 8784 € | 4 |
| 2022 | 78 817 € | 14 214 € | 7432 € | 4 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €14k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €3k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €1k | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €18k | €17k | €16k | €18k |
| State taxes 2025 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Taxes on workforce 2025 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Employees 2025 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Revenue 2024 | €18k | €20k | €23k | €20k |
| State taxes 2024 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Taxes on workforce 2024 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Employees 2024 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Revenue 2023 | €20k | €20k | €44k | €20k |
| State taxes 2023 | €4k | €4k | €4k | €3k |
| Taxes on workforce 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Employees 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2022 | €21k | €20k | €20k | €18k |
| State taxes 2022 | €3k | €4k | €4k | €3k |
| Taxes on workforce 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Employees 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Commercial pledges (1 · €19k)
Business Register · pledges#1Active
19 173,49 € (300 000 EEK)
Pledge holder: aktsiaselts Hansapank
Rank: esimene · From 14.10.1997 · active
Real estate (2 · 1293 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 2 päeva tagasiPaju tn 7, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiElamumaa 100%91901:010:0020#28341
896 m²
Kinnistusraamatust →Jüri tn 23a, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiElamumaa 60% Ärimaa 40%91901:003:0051#1593941
397 m²
Kinnistusraamatust →Grants (1 · €1k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEstonian Unemployment Insurance FundTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
1028 €
History (30)
e-Business Register · entries05.08.2025
Amending entry
Entry no. 11
05.08.2025
Amending entry
Ä 20001691 / 12 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 10
01.09.2023
Amending entry
Ä 20001691 / 11 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 9
Show 25 more events
18.01.2018
Amending entry
Ä 20001691 / 10 · Status: In force
03.12.2017
Amending entry
Entry no. 8
03.12.2017
Amending entry
Ä 20001691 / 9 · Status: In force
21.12.2009
Amending entry
Entry no. 7
21.12.2009
Amending entry
Ä 1691 / 8 · Status: In force
18.12.2009
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 3
18.12.2009
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 9084 / 3 · Status: In force
17.12.2009
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Entry no. 6
17.12.2009
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 1691 / 7 · Status: In force
01.09.2009
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 1691 / M5 · Status: In force
23.12.2008
Amending entry
Entry no. 5
03.12.2008
Amending entry
Ä 1691 / 6 · Status: In force
01.12.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 1691 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.11.2006
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 1691 / 5 · Status: In force
29.08.2006
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 1691 / M3 · Status: In force
24.08.2006
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 1691 / M2 · Status: In force
09.08.2006
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 1691 / M1 · Status: In force
23.11.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 2
22.11.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 9084 / 2 · Status: In force
24.10.2002
Märkus
Entry no. 4
23.10.2002
Märkus
Ä 1691 / 4 · Status: In force
22.02.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
27.08.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
14.10.1997
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
05.09.1996
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 1 other company.
Jüri KuuskBoard member, Shareholder 100% · 1 other company