Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.11.1996Äriregister
- Aadress
- Masti tn 16ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- soojuskaamera.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5044047Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46901 — Spetsialiseerimata hulgikaubandusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100101951MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h agoOsanikud
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi soojuskaamera.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 927 705 € | 256 265 € | 2 329 280 € | €2.5m | 1 | 30.05.2025 |
| 2023 | 714 862 € | 80 124 € | 2 073 015 € | €2.4m | 1 | 04.06.2024 |
| 2022 | 674 120 € | 30 983 € | 1 992 891 € | €2.4m | 1 | 29.06.2023 |
| 2021 | 992 183 € | 382 481 € | 1 961 908 € | €2.3m | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 630 868 € | 466 397 € | 1 579 427 € | €2.0m | 1 | 10.06.2021 |
| 2019 | 552 415 € | 166 542 € | 1 113 030 € | €1.3m | 0 | 05.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 299 880 € | 25 894 € | 2072 € | 1 |
| 2025 | 1 504 324 € | 109 287 € | 8982 € | 1 |
| 2024 | 1 429 630 € | 103 861 € | 5484 € | 1 |
| 2023 | 1 218 453 € | 87 698 € | 3261 € | 1 |
| 2022 | 1 152 650 € | 107 635 € | 3836 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €300k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €240k | €582k | €372k | €310k |
| Riigimaksud 2025 | €34k | €26k | €23k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €367k | €378k | €264k | €421k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €24k | €16k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €325k | €406k | €307k | €180k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €39k | €21k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | 855 € | 802 € | 802 € | 802 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €335k | €424k | €112k | €281k |
| Riigimaksud 2022 | €32k | €36k | €7k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | 959 € | 959 € | 959 € | 959 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Commercial pledges (1 · €300k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
300 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 18.09.2013 · kehtiv
Licences (1)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiPublic procurements (4 · €460k)
Riigihangete register · 14 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 10.06.2025 | SF6 kaamera ost | Elering AS | 104 450 € |
| 28.07.2022 | Infrapunakaamerate ostmine | Päästeamet | 71 475 € |
| 20.04.2022 | Infrapunakaamerate ostmine | Päästeamet | 88 800 € |
| 02.10.2020 | Termokaamera komplektide ostmine | Päästeamet | 195 050 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded19.02.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
19.02.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10005383 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10005383 / 10 · Olek: Jõustunud
14.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
14.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10005383 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10005383 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10005383 / 7 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10005383 / 6 · Olek: Jõustunud
18.09.2013
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
18.09.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 10005383 / 5 · Olek: Jõustunud
22.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10005383 / 4 · Olek: Jõustunud
08.10.2010
Muutmiskanne
Ä 10005383 / M2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 5383 / 3 · Olek: Jõustunud
07.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
06.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 5383 / 2 · Olek: Jõustunud
05.11.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Peter ŠaraškinJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
Aktsiaselts Galvi-Linda
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
aktsiaselts LTT
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
ComMarine OÜ
Tegelik kasusaajalikvideerija
Eesti Melges 24 klassiliit
Asutaja
Mittetulundusühing Zuxu Sailing
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing GL Varahaldur
Tegelik kasusaaja
Pealinna Spordiklubi
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
PETER ASSETS OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Sailing Center OÜ
Osanik 50%Tegelik kasusaaja