Overview
Business Register · 9 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.11.1996Äriregister
- Aadress
- Tallinna tn 27ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 3850173Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100385667MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 9 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 9 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 9 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267 725 € | −2466 € | 56 851 € | €83k | 9 | 25.04.2026 |
| 2024 | 250 057 € | −1920 € | 62 317 € | €92k | 10 | 17.05.2025 |
| 2023 | 234 610 € | 11 554 € | 66 237 € | €89k | 12 | 22.04.2024 |
| 2022 | 185 632 € | 11 077 € | 59 182 € | €85k | 12 | 12.04.2023 |
| 2021 | 169 918 € | 5930 € | 51 105 € | €77k | 10 | 22.05.2022 |
| 2020 | 138 481 € | 2926 € | 45 175 € | €67k | 10 | 15.04.2021 |
| 2019 | 130 050 € | 6561 € | 42 249 € | €67k | 12 | 08.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 69 874 € | 16 121 € | 9650 € | 14 |
| 2025 | 264 408 € | 61 994 € | 39 840 € | 13 |
| 2024 | 250 420 € | 51 916 € | 35 783 € | 12 |
| 2023 | 231 679 € | 37 410 € | 28 573 € | 17 |
| 2022 | 184 634 € | 34 761 € | 26 660 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €70k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | €62k | €64k | €71k | €66k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €14k | €18k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €10k | €12k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 17 | 13 | 13 |
| Käive 2024 | €55k | €61k | €67k | €67k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €12k | €15k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 17 | 13 | 13 | 12 |
| Käive 2023 | €55k | €52k | €66k | €59k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €9k | €10k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 16 | 15 | 17 |
| Käive 2022 | €41k | €51k | €48k | €45k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €8k | €9k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €7k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 16 | 15 | 15 |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 8 h tagasiGrants (1 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
8283 €
Ajalugu (24)
Äriregister kanded02.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.12.2023
Muutmiskanne
Ä 30027969 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30027969 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 19 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30027969 / 8 · Olek: Jõustunud
23.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30027969 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30027969 / 6 · Olek: Jõustunud
18.05.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
18.05.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30027969 / 5 · Olek: Jõustunud
30.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30027969 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27969 / 3 · Olek: Jõustunud
26.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.10.2007
Muutmiskanne
Ä 27969 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 6113 / 3 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 27969 · Olek: Kinnitatud
29.02.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
19.11.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Anne-Ly ErnitsJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet