10194264ActiveSole traderVAT-registered

LIIVASAARE TALU

Registered 17. veebruar 1997, primary activity: Raising of dairy cattle. Main place of business in Imavere küla, Järva vald, Järva maakond.

Imavere küla, Järva vald, Järva maakondEMTAK 01411Raising of dairy cattle29+ years
Updated 2 h ago
Revenue 2026 (I kv)
€5k
▼ 56% vs 2025 I kv
As of 10.04.2026 (MTA)
Employees
2026 (MTA)
Taxes paid
Tax debt
€0
As of 12.05.2026 (MTA)

Overview

e-Business Register · 2 h ago
Legal form
Sole trader
Date of first registration
17.02.1997e-Business Register
Address
Kaare tee 19, Imavere küla, Järva vald, 72401 Järva maakondADS · e-Business Register
E-mail address
[email protected]e-Business Register
Telephone
+372 53469124e-Business Register
Principal activity
EMTAK 01411 — Raising of dairy cattlee-Business Register · ETCB
VAT number
EE101327116ETCB · VAT-registered

Taxes, revenue and employees

Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of
€50k€25k0
20222023202420252026
YearRevenue (a)State taxesTaxes on workforceEmployees (Q4)
2026I Q5305 €
202539 718 €141 €39 €
202446 499 €1637 €0 €
202341 724 €256 €39 €
202266 252 €972 €0 €
Quarterly breakdown
YearQ1Q2Q3Q4
Revenue 2026€5k
State taxes 2026
Taxes on workforce 2026
Employees 2026
Revenue 2025€12k€9k€10k€8k
State taxes 202539 €0 €0 €102 €
Taxes on workforce 202539 €0 €0 €0 €
Employees 2025
Revenue 2024€14k€16k€9k€8k
State taxes 2024€1k287 €95 €
Taxes on workforce 20240 €0 €0 €
Employees 2024
Revenue 2023€11k€8k€16k€6k
State taxes 2023256 €0 €0 €0 €
Taxes on workforce 20230 €0 €0 €39 €
Employees 2023
Revenue 2022€12k€14k€13k€28k
State taxes 2022699 €198 €75 €0 €
Taxes on workforce 20220 €0 €0 €0 €
Employees 2022

Commercial pledges (1)

Business Register · pledges
#2
1 000 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 02.01.2006 · kehtiv
Kehtiv

Grants (15 · €203k)

EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance Fund

History (20)

e-Business Register · entries
21.08.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Entry no. 4
21.08.2023
Amending entry (TsMS § 595¹ lg 1 alusel)
Ä 30027263 / 4 · Status: In force
07.10.2019
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 3
07.10.2019
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 30027263 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
07.10.2019
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 30027263 / 3 · Status: In force
Show 15 more events
05.03.2018
Amending entry
Entry no. 2
05.03.2018
Amending entry
Ä 30027263 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 78073 / 3 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 27263 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10551 / 3 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 27264 · Status: Kinnitatud
05.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 2
05.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 78073 / 2 · Status: In force
26.02.2004
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
26.02.2004
Kommertspandi avamiskanne
K 78073 · Status: In force
17.02.1997
First entry
Entry no. 1