Overview
e-Business Register · 2 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 10.04.1997e-Business Register
- Address
- Tööstuse tn 1a/1, Karksi-Nuia linn, Mulgi vald, 69102 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.hanval.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 5141100e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 25531 — Machining of metalse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100233272ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 2 h agoFounders
e-Business Register · 2 h agoShareholders (4)
e-Business Register · 2 h agoBeneficial owners (3)
e-Business Register · 2 h agoSH
Born 1978 · 48 y · ultimate beneficial owner since 29.10.2018
Ultimate beneficial owner
UH
Born 1974 · 52 y · ultimate beneficial owner since 29.10.2018
Ultimate beneficial owner
VH
Born 1950 · 76 y · ultimate beneficial owner since 08.05.2026
Ultimate beneficial owner
Other persons
e-Business Register · 2 h agoTech stack
Website analysis · 1 päeva tagasi hanval.ee7 technologies detected
Other
Open GraphSchema.org
Content management (CMS)
WordPress
JavaScript library
jQuery
Analytics
Google Analytics
Security
reCAPTCHA
Web server
Apache
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€1.9mlatest
€5.0m€2.5m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-70klatest
€500k€200k€-100k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 904 745 € | −69 686 € | 651 108 € | €1.3m | 23 | 10.04.2026 |
| 2023AUD | 2 400 425 € | 5215 € | 720 794 € | €1.5m | 27 | 04.03.2026 |
| 2022AUD | 2 332 373 € | 31 376 € | 715 579 € | €1.5m | 25 | 15.12.2025 |
| 2021AUD | 2 117 265 € | 201 799 € | 684 302 € | €1.3m | 26 | 21.07.2023 |
| 2020AUD | 1 658 582 € | 134 052 € | 482 503 € | €1.1m | 26 | 16.03.2022 |
| 2019 | 1 490 971 € | −49 206 € | 348 451 € | €896k | 21 | 07.06.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 567 281 € | 127 666 € | 111 901 € | 27 |
| 2025 | 2 409 472 € | 360 328 € | 313 824 € | 28 |
| 2024 | 2 508 382 € | 372 409 € | 308 591 € | 25 |
| 2023 | 3 004 373 € | 355 964 € | 333 313 € | 27 |
| 2022 | 3 261 303 € | 327 318 € | 305 897 € | 25 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €567k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €128k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €112k | — | — | — |
| Employees 2026 | 27 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €611k | €635k | €548k | €616k |
| State taxes 2025 | €77k | €98k | €93k | €92k |
| Taxes on workforce 2025 | €76k | €80k | €90k | €69k |
| Employees 2025 | 27 | 27 | 28 | 28 |
| Revenue 2024 | €667k | €606k | €617k | €619k |
| State taxes 2024 | €103k | €94k | €96k | €80k |
| Taxes on workforce 2024 | €80k | €79k | €83k | €67k |
| Employees 2024 | 29 | 29 | 27 | 25 |
| Revenue 2023 | €770k | €931k | €631k | €673k |
| State taxes 2023 | €91k | €95k | €89k | €82k |
| Taxes on workforce 2023 | €81k | €80k | €91k | €81k |
| Employees 2023 | 28 | 29 | 26 | 27 |
| Revenue 2022 | €801k | €1.0m | €581k | €847k |
| State taxes 2022 | €83k | €90k | €80k | €75k |
| Taxes on workforce 2022 | €79k | €69k | €84k | €74k |
| Employees 2022 | 28 | 29 | 28 | 25 |
Commercial pledges (1 · €78k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
78 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 04.11.2013 · kehtiv
Real estate (2 · 2,16 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiTööstuse tn 1, Karksi-Nuia linn, Mulgi vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%28701:001:2290#1282139
1,83 ha
Kinnistusraamatust →Lembitu pst 25, Viljandi linn, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%89708:001:0220#1916939
3278 m²
Kinnistusraamatust →Grants (2 · €13k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2022
6440 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
6440 €
History (35)
e-Business Register · entries08.05.2026
Korraldav määrus
Ä 20030816 / M14 · Status: In force
27.11.2025
Aruandetrahvimäärus
Ä 20030816 / M13 · Status: In force
13.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20030816 / M12 · Status: In force
21.06.2024
Amending entry
Entry no. 7
21.06.2024
Amending entry
Ä 20030816 / 9 · Status: In force
Show 30 more events
08.05.2024
Korraldav määrus
Ä 20030816 / M11 · Status: In force
08.04.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20030816 / M10 · Status: In force
28.12.2023
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20030816 / M9 · Status: In force
24.09.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20030816 / M8 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 6
01.09.2023
Amending entry
Ä 20030816 / 8 · Status: In force
24.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20030816 / M7 · Status: In force
27.05.2021
Aruandetrahvimäärus
Ä 20030816 / M6 · Status: In force
13.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20030816 / M5 · Status: In force
21.02.2018
Amending entry
Entry no. 5
21.02.2018
Amending entry
Ä 20030816 / 7 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 4
18.01.2018
Amending entry
Ä 20030816 / 6 · Status: In force
10.08.2016
Korraldav määrus
Ä 20030816 / M4 · Status: In force
09.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20030816 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
04.09.2014
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 2
04.09.2014
Kommertspandi muutmiskanne
K 20030816 / 5 · Status: In force
02.06.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20030816 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
04.11.2013
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
04.11.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 20030816 / 4 · Status: In force
30.10.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 20030816 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
10.02.2011
Amending entry
Entry no. 3
10.02.2011
Amending entry
Ä 20030816 / 3 · Status: In force
21.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 30816 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 5469 / 2 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 30816 · Status: Kinnitatud
10.04.1997
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 43 other companies.
Ursel HannusBoard member, Shareholder 65%, Ultimate beneficial owner · 3 other companies
Meelis HannusFounder, Shareholder 10% · 1 other company
Ksenia LukkanenAuditor · 39 other companies
ADEX CFO OÜ
Founder
Aktsiaselts E-Profiil
Auditor
aktsiaselts Kulbert
Auditor
Aktsiaselts Viljandi Metall
Auditor
aktsiaselts VMT Betoon
Auditor
Aktsiaselts VMT Ehitus
Auditor
Aktsiaselts VMT Tehased
Auditor
AS REHVIMEISTER
Auditor
AS RRA CAPITAL
Auditor
Eventus Ehitus OÜ
Auditor
HANSASALE GRUPP OÜ
Non-cash contribution auditor
Head Solutions Group OÜ
Auditor
Kakumäe Jahisadam OÜ
Auditor
MASKIN GRUPP OÜ
Auditor
Medicum Perearstikeskus AS
Auditor
Morek IT OÜ
Auditor
NeoQi AS
AuditorNon-cash contribution auditor
Osaühing Cerbos
Auditor
Osaühing Flint Kaubandus
Auditor
osaühing KALAMEISTER
Auditor
osaühing Kõpu PM
Auditor
Osaühing LANDEKER
Auditor
Osaühing LANDEKER-KÕUE
Auditor
Osaühing T-Capital
Auditor
… and 15 more companies