Overview
e-Business Register · 7 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 07.05.1997e-Business Register
- Address
- Punasoo tee 1, Kõpu alevik, Põhja-Sakala vald, 71201 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 02202 — Firewood productione-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100233939ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 23 010,00 €e-Business Register
Officers (3)
e-Business Register · 7 h agoFounders (2)
e-Business Register · 7 h agoShareholders (4)
e-Business Register · 7 h agoBeneficial owners (2)
e-Business Register · 7 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€719klatest
€5.0m€2.5m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€39klatest
€50k€-25k€-100k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 718 956 € | 38 741 € | 572 572 € | €813k | 12 | 23.06.2025 |
| 2023 | 1 305 582 € | 33 231 € | 533 831 € | €775k | 13 | 27.06.2024 |
| 2022 | 2 030 599 € | −56 307 € | 500 600 € | €790k | 10 | 10.07.2023 |
| 2021 | 1 046 650 € | 35 021 € | 556 907 € | €1.2m | 10 | 27.06.2022 |
| 2020 | 806 666 € | 23 791 € | 521 886 € | €1.1m | 9 | 29.06.2021 |
| 2019 | 988 632 € | −1965 € | 498 095 € | €925k | 9 | 24.08.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 315 169 € | 20 177 € | 11 032 € | 8 |
| 2025 | 640 806 € | 65 834 € | 45 487 € | 10 |
| 2024 | 852 326 € | 93 387 € | 57 951 € | 12 |
| 2023 | 1 273 464 € | 149 028 € | 54 204 € | 14 |
| 2022 | 1 946 495 € | 17 202 € | 34 142 € | 12 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €315k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €20k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €11k | — | — | — |
| Employees 2026 | 8 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €197k | €84k | €73k | €287k |
| State taxes 2025 | €25k | €3k | €9k | €29k |
| Taxes on workforce 2025 | €16k | €12k | €10k | €7k |
| Employees 2025 | 10 | 7 | 7 | 10 |
| Revenue 2024 | €404k | €24k | €113k | €311k |
| State taxes 2024 | €38k | 0 € | €31k | €25k |
| Taxes on workforce 2024 | €15k | €17k | €16k | €10k |
| Employees 2024 | 14 | 9 | 7 | 12 |
| Revenue 2023 | €385k | €299k | €194k | €396k |
| State taxes 2023 | €54k | €35k | €13k | €47k |
| Taxes on workforce 2023 | €15k | €14k | €13k | €13k |
| Employees 2023 | 12 | 13 | 13 | 14 |
| Revenue 2022 | €384k | €317k | €388k | €857k |
| State taxes 2022 | €9k | €8k | 325 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2022 | €6k | €8k | €9k | €12k |
| Employees 2022 | 9 | 9 | 14 | 12 |
Commercial pledges (1)
Business Register · pledges#2Kehtiv
1 000 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 02.01.2006 · kehtiv
Real estate (3 · 4,34 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiPunasoo tee 4, Kõpu alevik, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%36001:006:0034#3272339
2,01 ha
Kinnistusraamatust →Punasoo tee 1, Kõpu alevik, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%36001:006:0037#2775439
1,34 ha
Kinnistusraamatust →Punasoo tee 6, Kõpu alevik, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 100%36001:006:1233#2120639
9939 m²
Kinnistusraamatust →History (30)
e-Business Register · entries01.09.2023
Amending entry
Entry no. 7
01.09.2023
Amending entry
Ä 20031504 / 7 · Status: In force
22.06.2020
Amending entry
Entry no. 6
22.06.2020
Amending entry
Ä 20031504 / 6 · Status: In force
18.06.2020
Amending entry
Ä 20031504 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 25 more events
27.06.2018
Amending entry
Entry no. 5
27.06.2018
Amending entry
Ä 20031504 / 5 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 4
18.01.2018
Amending entry
Ä 20031504 / 4 · Status: In force
13.05.2013
Amending entry
Entry no. 3
13.05.2013
Amending entry
Ä 20031504 / 3 · Status: In force
23.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20031504 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.02.2011
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20031504 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
21.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 31504 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 5
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 5748 / 5 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 18922 / 2 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 31504 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 31505 · Status: Kinnitatud
22.12.2003
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
22.12.2003
Kommertspandi avamiskanne
K 18922 · Status: In force
11.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
11.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 5748 / 4 · Status: In force
25.09.2001
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
24.08.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
07.05.1997
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 4 other companies.
Andres LaurBoard member, Founder, Shareholder 20% · 3 other companies
Aare ReimanFounder, Shareholder 20% · 1 other company