Overview
e-Business Register · 25 min ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 25.06.1997e-Business Register
- Address
- Heina, Orgmetsa küla, Järva vald, 73405 Järva maakondADS · e-Business Register
- Telephones
- +372 5271516 · +372 5583121e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 01111 — Growing of cereals, other than rice, leguminous crops and oil seedse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100384367ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 19 173,00 €e-Business Register
Officers (3)
e-Business Register · 25 min agoShareholders (5)
e-Business Register · 25 min agoBeneficial owners (3)
e-Business Register · 25 min agoVJ
Born 1953 · 73 y · ultimate beneficial owner since 29.10.2018
Ultimate beneficial owner
VJ
Born 1958 · 68 y · ultimate beneficial owner since 29.10.2018
Ultimate beneficial owner
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€110klatest
€500k€250k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-1klatest
€200k0 €€-200k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109 838 € | −1132 € | 295 708 € | €477k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 132 017 € | −122 626 € | 296 840 € | €431k | 3 | 20.06.2024 |
| 2022 | 381 437 € | 135 836 € | 419 465 € | €556k | 3 | 05.07.2023 |
| 2021 | 114 843 € | −68 811 € | 283 629 € | €431k | 3 | 21.07.2022 |
| 2020 | 241 697 € | 61 318 € | 352 440 € | €538k | 3 | 05.07.2021 |
| 2019 | 265 081 € | 32 113 € | 291 084 € | €363k | 4 | 16.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€500k€250k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 0 € | 3638 € | 1992 € | 1 |
| 2025 | 215 325 € | 53 463 € | 11 284 € | 1 |
| 2024 | 109 838 € | 20 061 € | 3560 € | 1 |
| 2023 | 132 018 € | 28 749 € | 13 151 € | 1 |
| 2022 | 400 437 € | 64 826 € | 11 485 € | 1 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | 0 € | — | — | — |
| State taxes 2026 | €4k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €2k | — | — | — |
| Employees 2026 | 1 | — | — | — |
| Revenue 2025 | 0 € | 0 € | €72k | €144k |
| State taxes 2025 | €3k | 610 € | €16k | €33k |
| Taxes on workforce 2025 | €2k | 679 € | €3k | €6k |
| Employees 2025 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Revenue 2024 | 0 € | 0 € | €70k | €40k |
| State taxes 2024 | €1k | 0 € | €10k | €9k |
| Taxes on workforce 2024 | €1k | 582 € | 582 € | €1k |
| Employees 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2023 | 0 € | 0 € | €80k | €52k |
| State taxes 2023 | €4k | €4k | €18k | €4k |
| Taxes on workforce 2023 | €3k | €4k | €3k | €3k |
| Employees 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2022 | €2k | 0 € | €163k | €236k |
| State taxes 2022 | €4k | €3k | €25k | €34k |
| Taxes on workforce 2022 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Employees 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Commercial pledges (1)
Business Register · pledges#2Kehtiv
1 300 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 02.01.2006 · kehtiv
Real estate (13 · 214,71 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiHeina, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0192#2463236
49,24 ha
Kinnistusraamatust →Lassi, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0133#2089236
45,64 ha
Kinnistusraamatust →Abimajandi, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0129#2089136
30,98 ha
Kinnistusraamatust →Matsi, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0012#1570836
27,89 ha
Kinnistusraamatust →Naissaare, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0380#320236
17,20 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (8)
Väike-Abimajandi, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0130#2089336
14,46 ha
Kinnistusraamatust →Talli, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0193#2463336
12,10 ha
Kinnistusraamatust →Jakobi, Ageri küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0843#2221236
8,53 ha
Kinnistusraamatust →Pottsepa, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%12902:003:0433#2953036
6,25 ha
Kinnistusraamatust →Altpõllu, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25501:001:0594#1548836
1,60 ha
Kinnistusraamatust →Odra, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%12902:003:0123#2227136
4470 m²
Kinnistusraamatust →Nurga, Orgmetsa küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiElamumaa 100%12902:003:0188#2463136
2736 m²
Kinnistusraamatust →Tuvi, Ahula küla, Järva vald, Järva maakond
KorteriomandElamumaa 100%12902:003:1460#1507236
1125 m²
Kinnistusraamatust →Grants (5 · €112k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundPRIAEU/EAFRD2024
37 754 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
47 156 €
PRIAEU/EAFRD2023
21 489 €
History (48)
e-Business Register · entries01.04.2026
Amending entry
Entry no. 14
01.04.2026
Amending entry
Entry no. 13
01.04.2026
Amending entry
Ä 30027925 / 14 · Status: In force
01.04.2026
Amending entry
Ä 30027925 / 15 · Status: In force
24.03.2026
Amending entry
Ä 30027925 / M8 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 43 more events
01.11.2025
Amending entry
Entry no. 12
01.11.2025
Amending entry
Ä 30027925 / 13 · Status: In force
31.10.2025
Osanike muutmine
Ä 30027925 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
16.05.2025
Amending entry
Entry no. 11
16.05.2025
Amending entry
Ä 30027925 / 12 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 10
01.09.2023
Amending entry
Ä 30027925 / 11 · Status: In force
28.05.2020
Amending entry
Entry no. 9
28.05.2020
Amending entry
Ä 30027925 / 10 · Status: In force
18.05.2020
Amending entry
Ä 30027925 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.07.2019
Amending entry
Entry no. 8
02.07.2019
Amending entry
Ä 30027925 / 9 · Status: In force
19.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
19.01.2018
Amending entry
Ä 30027925 / 8 · Status: In force
07.12.2017
Amending entry
Entry no. 6
07.12.2017
Amending entry
Ä 30027925 / 7 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 5
04.12.2017
Amending entry
Ä 30027925 / 6 · Status: In force
20.06.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 4
20.06.2016
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 30027925 / 5 · Status: In force
09.05.2016
Amending entry
Entry no. 3
09.05.2016
Amending entry
Ä 30027925 / 4 · Status: In force
05.05.2016
Amending entry
Ä 30027925 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.04.2016
Amending entry
Ä 30027925 / M4 · Status: In force
22.02.2016
Amending entry
Ä 30027925 / M3 · Status: In force
26.01.2016
Amending entry
Ä 30027925 / M2 · Status: In force
30.12.2015
Amending entry
Ä 30027925 / M1 · Status: In force
09.11.2015
Amending entry
Ä 30027925 / 3 · Status: In force
12.05.2010
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 2
12.05.2010
Kommertspandi muutmiskanne
K 30027926 / 2 · Status: In force
03.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 27925 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 27925 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 27926 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 88045 / 2 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 14192 / 2 · Status: Kinnitatud
21.04.2005
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
21.04.2005
Kommertspandi avamiskanne
K 88045 · Status: In force
25.06.1997
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 2 other companies.
Valdur JuurikShareholder 33%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies