Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.07.1997Äriregister
- Aadress
- Leevikese tn 1cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5020460Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100033045MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h agoOsanikud
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21 259 € | 45 566 € | 751 268 € | €764k | 2 | 13.05.2025 |
| 2023 | 21 071 € | 13 371 € | 705 701 € | €712k | 2 | 30.05.2024 |
| 2022 | 31 145 € | −7572 € | 692 330 € | €698k | 1 | 20.06.2023 |
| 2021 | 362 555 € | 19 073 € | 699 902 € | €720k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 453 904 € | 34 394 € | 680 829 € | €706k | 3 | 22.06.2021 |
| 2019 | 498 376 € | 38 780 € | 646 435 € | €678k | 3 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 790 € | 1209 € | 2 |
| 2025 | 3155 € | 4244 € | 5733 € | 2 |
| 2024 | 6508 € | 5417 € | 6414 € | 2 |
| 2023 | 6527 € | 5576 € | 6389 € | 2 |
| 2022 | 44 883 € | 10 755 € | 8059 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 790 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2k | €1k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €1k | 874 € | 874 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €2k | €1k | €1k | €2k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €3k | €2k | 996 € | €1k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €38k | €4k | 964 € | €2k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20006619 / 8 · Olek: Jõustunud
21.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
21.08.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20006619 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20006619 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20006619 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20006619 / 4 · Olek: Jõustunud
21.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
21.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20006619 / 3 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 6619 / 2 · Olek: Jõustunud
14.07.1997
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Vahur TintJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte