Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.10.1997Äriregister
- Aadress
- Sarapiku tn 18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.hooldus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5028401Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 7112 — Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioonÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100330544MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoTech stack
BuiltWith · 07.04.2026 hooldus.ee7 aktiivset tehnoloogiat 5 grupis
SSL-sertifikaat2Mobiilitehnoloogiad2Veebiserver1Sisuhaldus (CMS)1Hosting1
Kategooriate jaotus
SSL-sertifikaat (2)
—
Mobiilitehnoloogiad (2)
—
Veebiserver (1)
—
Sisuhaldus (CMS) (1)
—
Hosting (1)
Server Location
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 90 985 € | 32 141 € | 101 911 € | €102k | 1 | 09.06.2025 |
| 2023 | 93 457 € | 27 430 € | 84 770 € | €95k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 95 427 € | 24 883 € | 57 340 € | €58k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 63 768 € | 28 402 € | 32 457 € | €36k | 0 | 02.11.2022 |
| 2020 | 5919 € | −6747 € | 4056 € | €27k | 0 | 16.08.2021 |
| 2019 | 42 770 € | 6867 € | 10 803 € | €26k | 0 | 28.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2038 € | 62 € | 0 € | — |
| 2025 | 18 370 € | 1745 € | 0 € | 1 |
| 2024 | 117 557 € | 22 640 € | 2734 € | 1 |
| 2023 | 103 974 € | 10 310 € | 3699 € | 1 |
| 2022 | 113 018 € | 10 142 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 62 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | 555 € | €2k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | — | 116 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | 1 | — |
| Käive 2024 | €48k | €46k | €17k | €7k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €12k | €2k | 562 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | — | — | — |
| Käive 2023 | €10k | €18k | €50k | €26k |
| Riigimaksud 2023 | 407 € | €1k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €25k | €27k | €21k | €40k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €1k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10018254 / 11 · Olek: Jõustunud
22.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
22.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10018254 / 10 · Olek: Jõustunud
15.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10018254 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
07.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10018254 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10018254 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10018254 / 8 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10018254 / 7 · Olek: Jõustunud
26.08.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
26.08.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10018254 / 6 · Olek: Jõustunud
04.06.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.06.2013
Muutmiskanne
Ä 10018254 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 18254 / 4 · Olek: Jõustunud
27.02.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.02.2004
Muutmiskanne
Ä 18254 / 3 · Olek: Jõustunud
30.01.2004
Muutmiskanne
Ä 18254 / M2 · Olek: Jõustunud
01.12.1999
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
09.10.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Reino NuumaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte