Overview
Business Register · 6 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.10.1997Äriregister
- Aadress
- Rohula tn 49ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5013847Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71129 — Muud insener-tehnilised tegevusaladÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100331857MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h agoAsutajad (4)
Äriregister · 6 h agoOsanikud
Äriregister · 6 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38 095 € | 9729 € | 38 752 € | €42k | 1 | 18.07.2025 |
| 2023 | 29 829 € | 7806 € | 37 158 € | €40k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 28 117 € | 8194 € | 29 351 € | €31k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 23 637 € | 7052 € | 21 158 € | €23k | 1 | 08.08.2022 |
| 2020 | 14 169 € | 1414 € | 14 105 € | €16k | 1 | 08.08.2022 |
| 2019 | 15 469 € | 64 € | 12 691 € | €14k | 1 | 10.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8388 € | 2551 € | 824 € | 1 |
| 2025 | 28 727 € | 8719 € | 2425 € | 1 |
| 2024 | 38 018 € | 10 001 € | 2492 € | 1 |
| 2023 | 29 626 € | 7453 € | 2890 € | 1 |
| 2022 | 28 258 € | 7003 € | 2705 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 824 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €4k | €9k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 571 € | 356 € | 632 € | 866 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €7k | €8k | €7k | €16k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €3k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 722 € | 675 € | 675 € | 420 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €7k | €7k | €8k | €8k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 851 € | 746 € | 774 € | 519 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €6k | €6k | €9k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 539 € | 737 € | 607 € | 822 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded14.07.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10018941 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10018941 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10018941 / 11 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 19 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10018941 / 10 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10018941 / 9 · Olek: Jõustunud
10.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10018941 / 8 · Olek: Jõustunud
27.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.02.2010
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10018941 / 7 · Olek: Jõustunud
22.02.2010
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 7
17.02.2010
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10018941 / 6 · Olek: Jõustunud
17.02.2010
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
03.02.2010
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 18941 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2009
Muutmiskanne
Ä 18941 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.12.2008
Muutmiskanne
Ä 18941 / 4 · Olek: Jõustunud
17.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.07.2006
Muutmiskanne
Ä 18941 / 3 · Olek: Jõustunud
19.07.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
27.10.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Juhan VesklaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Külli PommerAsutaja · 2 muud ettevõtet