Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.11.1997Äriregister
- Aadress
- TimkovaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5165813Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100338300MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h agoAsutajad
Äriregister · 18 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 504 149 € | 67 693 € | 264 965 € | €339k | 13 | 31.03.2026 |
| 2024 | 484 092 € | 99 150 € | 279 272 € | €342k | 11 | 10.04.2025 |
| 2023 | 432 787 € | 96 238 € | 259 722 € | €319k | 12 | 22.02.2024 |
| 2022 | 373 414 € | 54 028 € | 219 473 € | €266k | 12 | 27.04.2023 |
| 2021 | 303 268 € | 24 477 € | 197 288 € | €238k | 13 | 21.03.2022 |
| 2020 | 303 138 € | 22 951 € | 196 811 € | €237k | 13 | 21.04.2021 |
| 2019 | 345 348 € | 29 776 € | 202 860 € | €249k | 14 | 16.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 123 616 € | 62 983 € | 37 598 € | 14 |
| 2025 | 508 645 € | 272 466 € | 152 668 € | 14 |
| 2024 | 492 535 € | 231 468 € | 132 671 € | 11 |
| 2023 | 421 680 € | 190 560 € | 108 052 € | 12 |
| 2022 | 379 688 € | 169 311 € | 101 039 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €124k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €63k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €38k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | €119k | €123k | €134k | €133k |
| Riigimaksud 2025 | €57k | €80k | €63k | €73k |
| Tööjõumaksud 2025 | €35k | €34k | €38k | €45k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 14 | 14 |
| Käive 2024 | €111k | €138k | €132k | €111k |
| Riigimaksud 2024 | €52k | €69k | €57k | €53k |
| Tööjõumaksud 2024 | €32k | €34k | €33k | €33k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €84k | €114k | €114k | €110k |
| Riigimaksud 2023 | €41k | €59k | €47k | €43k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €27k | €28k | €26k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2022 | €87k | €95k | €97k | €101k |
| Riigimaksud 2022 | €37k | €47k | €42k | €44k |
| Tööjõumaksud 2022 | €23k | €25k | €26k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 12 | 12 | 12 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20014374 / 11 · Olek: Jõustunud
25.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
25.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20014374 / 10 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 20 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20014374 / 9 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20014374 / 8 · Olek: Jõustunud
27.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20014374 / 7 · Olek: Jõustunud
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14374 / 6 · Olek: Jõustunud
21.05.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.05.2008
Muutmiskanne
Ä 14374 / 5 · Olek: Jõustunud
26.02.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.02.2007
Muutmiskanne
Ä 14374 / 4 · Olek: Jõustunud
19.02.2007
Muutmiskanne
Ä 14374 / M7 · Olek: Jõustunud
06.02.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 14374 / 3 · Olek: Jõustunud
08.03.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 14374 / M6 · Olek: Jõustunud
19.01.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 14374 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.12.2003
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 14374 / M4 · Olek: Jõustunud
24.09.2001
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
06.11.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
16.11.1999
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
21.11.1997
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tarmo TiivojaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte