Overview
e-Business Register · 12 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 18.12.1997e-Business Register
- Address
- Töökoja, Viki küla, Saaremaa vald, 93494 Saare maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 02401 — Support services to forestrye-Business Register · ETCB
- Share capital
- 2520,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 12 h agoShareholders (11)
e-Business Register · 12 h ago0%50%100%
Founder / management
135.0% · 9
Angel
5.0% · 2
| # | Shareholder | % |
|---|---|---|
| 1 | Rein Rauk | 57.50% |
| 2 | Mihkel Aksiim | 15.00% |
| 3 | Toomas Rohulaid | 10.00% |
| 4 | Maret Kesküla | 10.00% |
| 5 | Janis Rohulaid | 10.00% |
| 6 | Pille Jagor | 10.00% |
| 7 | Triin Malm | 10.00% |
| 8 | Jaan Poobus | 7.50% |
| 9 | Harald-Friedrich Toll | 5.00% |
| 10 | Ivar Truuväärt | 2.50% |
+ 1 more shareholder — full list below.
Concentration
Top 1
57.5%
Top 3
82.5%
Top 5
102.5%
Top 10
137.5%
80% line
6 of 11
Gini
0.45
Controlling stake: top holder commands 57.5%, sole control.
Beneficial owners
e-Business Register · 12 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€3klatest
€10k€5k0
201920222024
Profit · 2019–2024
€2klatest
€5k€2k−200 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2825 € | 1593 € | 6992 € | €7k | 1 | 05.08.2025 |
| 2023 | 7928 € | 155 € | 5399 € | €5k | 1 | 04.08.2024 |
| 2022 | 3400 € | 2482 € | 5244 € | €6k | 1 | 27.09.2023 |
| 2021 | 480 € | −149 € | 2762 € | €5k | 1 | 22.09.2023 |
| 2020 | 220 € | 82 € | 2911 € | €5k | 1 | 22.09.2023 |
| 2019 | 1350 € | 573 € | 2829 € | €5k | 1 | 03.04.2021 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 76 € | 0 € | — |
| 2024 | — | 315 € | 265 € | — |
| 2023 | — | 2358 € | 2377 € | — |
| 2022 | — | 584 € | 257 € | — |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2025 | — | — | — | — |
| State taxes 2025 | 76 € | — | — | — |
| Taxes on workforce 2025 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2025 | — | — | — | — |
| Revenue 2024 | — | — | — | — |
| State taxes 2024 | 251 € | 64 € | — | — |
| Taxes on workforce 2024 | 265 € | 0 € | — | — |
| Employees 2024 | — | — | — | — |
| Revenue 2023 | — | — | — | — |
| State taxes 2023 | 815 € | 501 € | 521 € | 521 € |
| Taxes on workforce 2023 | 787 € | 530 € | 530 € | 530 € |
| Employees 2023 | — | — | — | — |
| Revenue 2022 | — | — | — | — |
| State taxes 2022 | — | — | 64 € | 520 € |
| Taxes on workforce 2022 | — | — | 0 € | 257 € |
| Employees 2022 | — | — | — | — |
History (34)
e-Business Register · entries30.01.2026
Amending entry
Entry no. 12
30.01.2026
Amending entry
Ä 30008231 / 12 · Status: In force
15.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008231 / M13 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.10.2024
Amending entry
Entry no. 11
01.10.2024
Amending entry
Ä 30008231 / 11 · Status: In force
Show 29 more events
27.08.2024
Korraldav määrus
Ä 30008231 / M12 · Status: In force
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008231 / M11 · Status: Puudused kõrvaldatud
11.06.2024
Amending entry
Entry no. 10
11.06.2024
Amending entry
Ä 30008231 / 10 · Status: In force
31.05.2024
Amending entry
Entry no. 9
31.05.2024
Amending entry
Ä 30008231 / 9 · Status: In force
02.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
02.09.2023
Amending entry
Ä 30008231 / 8 · Status: In force
24.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008231 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
08.03.2021
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 7
08.03.2021
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 30008231 / 7 · Status: In force
08.02.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008231 / M9 · Status: Puudused kõrvaldatud
31.10.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 30008231 / M8 · Status: In force
30.04.2018
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 30008231 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
08.02.2018
Amending entry
Entry no. 6
08.02.2018
Amending entry
Ä 30008231 / 6 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
18.01.2018
Amending entry
Ä 30008231 / 5 · Status: In force
25.08.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30008231 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
29.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008231 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
26.04.2013
Amending entry
Entry no. 4
26.04.2013
Amending entry
Ä 30008231 / 4 · Status: In force
22.04.2013
Amending entry
Ä 30008231 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
15.07.2010
Amending entry
Entry no. 3
15.07.2010
Amending entry
Ä 30008231 / 3 · Status: In force
14.10.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 8231 / M3 · Status: In force
16.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 8231 / M2 · Status: In force
09.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
18.12.1997
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 5 other companies.
Rein RaukBoard member, Shareholder 58%, Ultimate beneficial owner · 1 other company
Ivar TruuväärtShareholder 3% · 1 other company
Jaan PoobusShareholder 8% · 1 other company
Andrus ÕunpuuShareholder 3% · 1 other company
Toomas RohulaidShareholder 10% · 1 other company