Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.12.1997Äriregister
- Aadress
- Mustika tn 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6047443 · +372 5038393Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100440803MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 633 830 € | 32 353 € | 1 252 379 € | €2.0m | 11 | 27.06.2025 |
| 2023 | 1 506 604 € | 97 215 € | 1 220 026 € | €2.3m | 11 | 28.06.2024 |
| 2022 | 1 276 359 € | 19 894 € | 1 128 171 € | €1.5m | 9 | 26.05.2023 |
| 2021 | 1 012 942 € | 25 013 € | 1 133 377 € | €1.7m | 10 | 08.06.2022 |
| 2020 | 1 533 896 € | 205 016 € | 1 113 863 € | €1.9m | 12 | 24.05.2021 |
| 2019 | 1 377 493 € | 75 610 € | 913 847 € | €2.0m | 11 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 486 382 € | 122 184 € | 49 231 € | 11 |
| 2025 | 1 881 072 € | 295 063 € | 184 767 € | 11 |
| 2024 | 1 755 515 € | 370 966 € | 167 994 € | 11 |
| 2023 | 2 262 715 € | 198 485 € | 132 791 € | 11 |
| 2022 | 1 332 030 € | 275 967 € | 142 549 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €486k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €122k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €49k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €524k | €503k | €467k | €388k |
| Riigimaksud 2025 | €97k | €90k | 0 € | €108k |
| Tööjõumaksud 2025 | €47k | €58k | €22k | €57k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 10 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | €697k | €329k | €261k | €469k |
| Riigimaksud 2024 | €152k | €75k | €54k | €90k |
| Tööjõumaksud 2024 | €43k | €50k | €29k | €46k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €353k | €269k | €966k | €674k |
| Riigimaksud 2023 | €70k | €60k | €38k | €30k |
| Tööjõumaksud 2023 | €32k | €36k | €23k | €42k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 10 | 11 |
| Käive 2022 | €304k | €285k | €283k | €460k |
| Riigimaksud 2022 | €62k | €73k | €49k | €91k |
| Tööjõumaksud 2022 | €38k | €43k | €23k | €39k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 9 | 9 |
Public procurements (4 · €21.7m)
Riigihangete register · 18 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 09.05.2023 | Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Edela ja Kirde regioonis | Riigimetsa Majandamise Keskus | 3 080 000 € |
| 24.04.2023 | Uuendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis 2023-2 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 5 583 600 € |
| 12.04.2023 | Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Edela ja Kirde regioonis | Riigimetsa Majandamise Keskus | 3 080 000 € |
| 29.07.2021 | Objektipõhiste raieteenuste raamleping | Riigimetsa Majandamise Keskus | 10 000 000 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10019151 / 8 · Olek: Jõustunud
02.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.11.2022
Muutmiskanne
Ä 10019151 / 7 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10019151 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10019151 / 5 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10019151 / 4 · Olek: Jõustunud
16.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10019151 / 3 · Olek: Jõustunud
21.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10019151 / 2 · Olek: Jõustunud
08.12.1997
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Fredi TarbeJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet