Overview
e-Business Register · 6 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 13.03.1998e-Business Register
- Address
- Heltermaa mnt 6, Kärdla linn, Hiiumaa vald, 92414 Hiiu maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 4631634e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 62101 — Computer programming activitiese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100454967ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 25 600,00 €e-Business Register
- LEI
- 9845006BE8552C4E4A66 · issued 17.07.2023GLEIF
Officers
e-Business Register · 6 h agoShareholders (4)
e-Business Register · 6 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 6 h agoHN
Born 1972 · 54 y · ultimate beneficial owner since 30.09.2018
Ultimate beneficial owner
Other persons
e-Business Register · 6 h agoNC
Nasdaq CSD SEFOREIGN
Foreign / not in register · registrar of the members since 28.09.2017
Registrar of the members
Subsidiaries
e-Business Register · shareholders · 6 h agoOÜ DC Doora is a shareholder or officer in 1 more company.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€376klatest
201920222024
Profit · 2019–2024
€18klatest
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 375 969 € | 17 739 € | 167 445 € | €202k | 4 | 29.06.2025 |
| 2023 | 326 740 € | 30 969 € | 149 706 € | €195k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 268 803 € | 21 946 € | 118 737 € | €163k | 4 | 30.06.2023 |
| 2021 | 238 511 € | 73 € | 96 791 € | €120k | 4 | 29.06.2022 |
| 2020 | 233 535 € | 16 618 € | 96 718 € | €119k | 4 | 28.06.2021 |
| 2019 | 181 799 € | 16 030 € | 80 100 € | €98k | 3 | 12.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 91 752 € | 42 442 € | 26 898 € | 4 |
| 2025 | 384 052 € | 159 582 € | 95 133 € | 4 |
| 2024 | 361 275 € | 135 806 € | 89 394 € | 4 |
| 2023 | 320 070 € | 131 415 € | 82 651 € | 4 |
| 2022 | 265 958 € | 106 350 € | 67 371 € | 5 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €92k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €42k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €27k | — | — | — |
| Employees 2026 | 4 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €96k | €106k | €79k | €103k |
| State taxes 2025 | €33k | €42k | €38k | €46k |
| Taxes on workforce 2025 | €23k | €24k | €24k | €24k |
| Employees 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2024 | €98k | €86k | €81k | €97k |
| State taxes 2024 | €39k | €34k | €32k | €31k |
| Taxes on workforce 2024 | €22k | €23k | €23k | €23k |
| Employees 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2023 | €80k | €79k | €62k | €100k |
| State taxes 2023 | €31k | €33k | €29k | €38k |
| Taxes on workforce 2023 | €19k | €21k | €21k | €22k |
| Employees 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2022 | €72k | €70k | €57k | €67k |
| State taxes 2022 | €25k | €26k | €25k | €29k |
| Taxes on workforce 2022 | €16k | €16k | €17k | €19k |
| Employees 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Commercial pledges (1)
Business Register · pledges#2Kehtiv
300 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 02.01.2006 · kehtiv
Licences (1)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiHistory (33)
e-Business Register · entries18.01.2018
Amending entry
Entry no. 8
18.01.2018
Amending entry
Ä 30029798 / 8 · Status: In force
23.12.2017
Amending entry
Entry no. 7
23.12.2017
Amending entry
Ä 30029798 / 7 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 6
Show 28 more events
04.12.2017
Amending entry
Ä 30029798 / 6 · Status: In force
28.09.2017
Amending entry
Entry no. 5
28.09.2017
Amending entry
Ä 30029798 / 5 · Status: In force
02.09.2016
Amending entry
Entry no. 4
02.09.2016
Amending entry
Ä 30029798 / 4 · Status: In force
15.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30029798 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.06.2011
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Entry no. 3
22.06.2011
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 30029798 / 3 · Status: In force
13.10.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29798 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.07.2008
Amending entry
Entry no. 2
01.07.2008
Amending entry
Ä 29798 / 2 · Status: In force
24.09.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29798 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
16.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29798 / M1 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 4
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 4
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 25136 / 4 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 29799 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 27776 / 4 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 29798 · Status: Kinnitatud
10.07.2003
Märkus
Entry no. 3
10.07.2003
Märkus
Ä 25136 / 3 · Status: In force
25.01.2002
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 3
05.11.2001
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 2
13.12.1999
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
13.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
13.03.1998
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 6 other companies.
Harri NõulikBoard member, Ultimate beneficial owner · 4 other companies
Omanikukonto: IGOR PÄSSShareholder 7% · 1 other company
Omanikukonto: IGOR PRIGODAShareholder 18% · 1 other company