Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.03.1998Äriregister
- Aadress
- Lembitu tn 8-9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5109896Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 20 h agoAsutajad
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 20 h agoosaühing ALPHEX on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16 547 € | 64 135 € | 362 412 € | €371k | 0 | 31.05.2025 |
| 2023 | 6220 € | −1484 € | 298 277 € | €307k | 0 | 29.06.2024 |
| 2022 | 15 386 € | 6011 € | 299 762 € | €309k | 0 | 17.09.2023 |
| 2021 | 14 019 € | 41 656 € | 293 750 € | €349k | 0 | 12.09.2022 |
| 2020 | 14 198 € | 4220 € | 252 094 € | €313k | 0 | 26.08.2021 |
| 2019 | 27 980 € | 16 065 € | 247 873 € | €306k | 0 | 07.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 147 € | 0 € | — |
| 2025 | — | 255 € | 0 € | — |
| 2024 | — | 56 € | 0 € | — |
| 2023 | — | 36 € | 0 € | — |
| 2022 | — | 43 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 147 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 135 € | — | 120 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | 56 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 36 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 43 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Real estate (3 · 1,64 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 8 h tagasiNurga, Mäekülä, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiElamumaa 100%91701:001:0803#17042950
8506 m²
Kinnistusraamatust →Lembitu tn 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 90% Ärimaa 10%78401:105:0360#4561401
5730 m²
Kinnistusraamatust →Virmalise tn 5a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%78401:109:2620#13003701
2169 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10027515 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
24.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10027515 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10027515 / 10 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 17 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10027515 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.02.2017
Muutmiskanne
Ä 10027515 / 8 · Olek: Jõustunud
27.02.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10027515 / 7 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10027515 / 6 · Olek: Jõustunud
27.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10027515 / 5 · Olek: Jõustunud
05.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10027515 / M1 · Olek: Jõustunud
01.07.2008
Muutmiskanne
Ä 27515 / 4 · Olek: Jõustunud
01.07.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.12.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.12.2004
Muutmiskanne
Ä 27515 / 3 · Olek: Jõustunud
21.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
16.03.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Yvelin KaruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet